PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1458}

2001: Odyseja kosmiczna

2001: A Space Odyssey
7,7 139 758
ocen
7,7 10 1 139758
8,8 47
ocen krytyków
2001: Odyseja kosmiczna
powrót do forum filmu 2001: Odyseja kosmiczna

NFNS

użytkownik usunięty

Najlepszy film na świecie nr1.
To nie podlega żadnej dyskusji... o czym tu dyskutować? o perfekcji? o czym? Wszystko jest tak jak
być powinno.

ocenił(a) film na 10

Jestem w szoku obejrzałem wczoraj pierwszy raz ten "film" i nie mogłem spać całą noc... Klimat mnie rozwalił i przytłoczył... Do teraz nie jestem w stanie wystawić oceny która może być tylko jedna...

użytkownik usunięty
Nathan27_filmweb

Początek genialny jak i soundtrack

ocenił(a) film na 10

Oj tak muzyka powoduje ciarki na plecach a zdjęcia przytłaczająca.... I ta cisza w kosmosie oraz odgłosy oddychania kapitalnie zrobione :-) sory za pisownie ale piszę na szybko w pracy na telefonie :-)

użytkownik usunięty
Nathan27_filmweb

W pracy :D uważaj więc.

ocenił(a) film na 10

Hehe spoko o te godzinie juz szefa nie ma sprzątam kuchnie i do domu

ocenił(a) film na 10
Nathan27_filmweb

Ciekawe jak wyjdzie Nolanowi Interstellar widzę mnóstwo nawiązań wzoruje się na najlepszych :-) a dzisiaj po pracy zabieram się za Mechaniczną Pomarańcze

użytkownik usunięty
Nathan27_filmweb

Ogarnąłem wszystkie filmy KUBRICKA, same mistrzostwa.
A INTER będzie pewnie coś jak 2001, końcówka niby taka jest.... podobno.
Nie gdybajmy tylko poczekajmy, już niedługo.

ocenił(a) film na 10

Oj tak wybieram się w dniu premiery. A co do Kubricka to nadrabiam zaległości Odyseja zgarnia 10 odemnie przełom w kinie wiem na kim się wzoruje teraz większość ciekawe czy pojawi się jeszcze jakiś nowy reżyser co wprowadzi tyle nowości w kinie Nolan mabsa świetne filmy Cameron też ma genialne produkcję np Terminator wysoko cenię też Jacksona za Władcę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones