PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1458}

2001: Odyseja kosmiczna

2001: A Space Odyssey
7,7 139 820
ocen
7,7 10 1 139820
8,8 47
ocen krytyków
2001: Odyseja kosmiczna
powrót do forum filmu 2001: Odyseja kosmiczna

Upadek

użytkownik usunięty

Dosłownie upadek. Było tak kiedyś na forum Ojca Chrzestnego, teraz tutaj - wchodzę na stronę Odysei na Filmwebie, zjeżdżam na dół i patrzę na pięć pierwszych tematów które prezentują wielce wyszukane opinie. Ręce opadają. Plus jakiś kretyn "antyrunner" robiący multikonta i wszędzie tak samo odpowiada z nich na swoje posty, albo bawi się z kolegami z 6A.

Taa...

użytkownik usunięty
Ryloth

Lipne masz ten najwyzej oceniane, 2001 do cb nie trafia.

Taa.... Jakbym powiedział, że masz same lipne w najwyżej ocenianych, to byś się przejął?

użytkownik usunięty
Ryloth

Jakby tak napisal, to mialbym beke.
Akurat nie mam lipnych ocenianych, zle traliles, poszukaj jakieos bezguscia.

No i widzisz, ja właśnie mam z ciebie bekę z tego powodu.


Polecam lekcje pisania przy użyciu klawisza Alt.

użytkownik usunięty
Ryloth

Ty ze mnie? Ty masz ze siebie, ale podswiadomie.
AltF4 i nara

Ze siebie? A co to znaczy?

W każdym razie nie masz się co dziwić, bo sam napisałeś, że masz bekę, gdyby ktoś ci tak napisał. W takim razie ja też mogę ;p

ja nie chcę się kłócić ale oceniasz na równi Awatara czyli Pocahontas w 3D na równi z Ojcem chrzestnym więc nie wiem co mam sądzić o twoim guście

użytkownik usunięty
sinekmen

Rownouprawnienie-hahaha

dobra przepraszam dałeś taką samą ocenę awatarowi co Ojcu Chrzestnemu gdzie mimo że awatar dobry technicznie to nie umywa się do Ojca Chrzestnego. teraz czuję się jak debil czytając co napisałem wcześniej ale człowiek uczy się całe życie :D

użytkownik usunięty
sinekmen

Nie musisz czuc sie jak debil, wyluzuj

użytkownik usunięty
TheQac

lubisz ryż z kurczakiem na chrupko?

ocenił(a) film na 10
TheQac

sama ocena na 1 to nie jest odmienne zdanie. Do tego wymagane jest uzasadnienie na podstawowym poziomie a nie jednozdaniowy komentarz. Krytyka dotyczyła multikontowców, których od razu da się rozpoznać jako troli.

ocenił(a) film na 7

szkoda ze tylu biednych umysłowych ludzi jest w tym kraju, w zyciu nie mają nic do powiedzenia, jedynie na portalach czują się panami sytuacji
Byle na przekór inym dać dobremu filmowi 1 a totalnemu gniotowi 10

ten film to gówno tyle w temacie

użytkownik usunięty
Radace

Ach, już Cię kojarzę, jesteś jednym z krytyków z rottentomatoes.com. Jak skojarzyłem? Argumentacja, liczba znaków, pisownia - nikt inny jak profesjonalny krytyk!

użytkownik usunięty
Radace

napiłbyś się wódki ze mną?

ale koles nie podniecaj sie do arcydziela to mu daleko gdyby nie te sceny z malpkami to byl dal nizsza ocene ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones