PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30865}
7,3 20 151
ocen
7,3 10 1 20151
6,4 5
ocen krytyków
2010: Odyseja kosmiczna
powrót do forum filmu 2010: Odyseja kosmiczna

:) :) :) :)

ocenił(a) film na 4

chcąc nie chcąc zasnelam na nim :)
a ja puszczali powtorke to rowniez przydazylo mi sie to samo :) :) :) :) :)

użytkownik usunięty
malgoskalato

to idź sie pobawić paluszkiem to z pewnością nie zaśniesz
kolejne dziecko neostrady

ocenił(a) film na 4

nawet nie mam neostrady laiku plytko oceniajacy innych ;-)

użytkownik usunięty
malgoskalato

rozumku też nie masz

ocenił(a) film na 4

a dlaczego tak uwazasz?
nie kazdy film musi mi sie podobac zoltodziobie

ocenił(a) film na 7
malgoskalato

Ale nie musisz się z tym tak obnosić. Jak dla mnie sprawa jest prosta, chciałaś sie pochwalić jak bardzo film Cie nudzi - gratulacje, udało Ci sie.
Teraz powstaje pytanie, po co to? Chcesz pokazać jak film jest zły? Chcesz pokazać jak jesteś nie mainstream'mowa? Swoje zdanie można wyrazić na 1000 sposobów, a ty postanowiłaś je wyrazić w sposób budzący kontrowersje. Czego Ci brakuje, ze uciekasz się do takich metod?

ocenił(a) film na 4
Mangel

a co Cie tak zbulwersowalo w mojej wypowiedzi? :)

ocenił(a) film na 7
malgoskalato

Malkontenctwo i bezzasadne krytykanctwo. Powiedz, ile warta jest Twoja ocena, skoro nie umiesz jej uzasadnić? Czemu służy? Jak dla mnie sprawa jest jasna, służy tylko dogryzieniu tym, którym film się podobał.

ocenił(a) film na 4
Mangel

tak, ja uwazam ze film byl nudny, a ja na nim zasnelam. SA LEPSZE FILMY. :)

malgoskalato

Ależ nie musisz się tak ciągle powtarzać, wszyscy na tym forum już wiedzą że film ci się potwornie znudził i zasnęłaś...
A więc skończ już, wstydu oszczędż -___-

malgoskalato

Hannah Barbara, Beverly Hills 25145221555418966. Czek it ałt maleńka.

malgoskalato

Filmu jeszcze nie obejrzałem, a SO 2001 właśnie do mnie jedzie. Nie wiem czy mi się spodoba, choć przewiduję, że tak.
Pomimo jednak, że nie znam filmu, to muszę wziąć w obronę Małgośkę, gdyż atak przeprowadzony przez wszystkich trzech panów świadczy o braku kultury i imadłach zaciśniętych na owych panów jajach.
Po komentarzu, jak i po profilu Małgosi widać, że na nikogo nie pozuje, a do filmów podchodzi dość bezpretensjonalnie. Doprawdy, panowie atakowanie, nawet via internety, we trzech niewinnej kobiety zasługuje na najwyższą pogardę.
Czy chcecie sprowadzić poziom komentarzy na FW do poziomu youtubowego?

ocenił(a) film na 4
Mbeluba

chyba cos wam sie pomylilo. :-) obejrzyjcie chociaz polowe tych filmow, ktore ja ogladalam. a odyseja wg mnie troche sie przedluzala i tego nie ukrywam. to, ze jest to kultowy film to nie znaczy ze KAZDY musi go lubic. A mi sie bardziej podobal film "moon" , albo "ukryty wymiar" .

malgoskalato

"obejrzyjcie chociaz polowe tych filmow, ktore ja ogladalam"

dobrze, wysłałem ci zaproszenie żeby zobaczyć ile filmów oceniłaś

ocenił(a) film na 4
lesiu234

przy okazji zobacze co masz tam ciekawego lesiu.....

malgoskalato

413 filmów... to ma być dużo? Ja mam prawie 1200 filmów dodanych do obejrzanych ( z czego większości nie oceniłem ale zapewniam cię że te 1180 filmów widziałem) a są jeszcze filmy które obejrzałem i nie dodałem do obejrzanych. Wciąż uważam że jest to za mało, jak będę miał 2000-2500 to będzie już nieźle

malgoskalato

Och, tak, zmierzch na 10/10. Na pewno znasz się na kinie.

malgoskalato

Lemingi na tym filmie zawsze zasypiają. Nie znam leminga, który by nie zasnął. To normalne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones