PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30865}
7,3 20 149
ocen
7,3 10 1 20149
6,4 5
ocen krytyków
2010: Odyseja kosmiczna
powrót do forum filmu 2010: Odyseja kosmiczna

GENIALNA :) 9/10 szczegolnie za zakonczenie oraz trzymanie w napieciu do SAMEGO KONCA! Polecam film! Nie porownywalny z nudna jedynka, ktora to musialem skippowac (przewijac) co 5 sekund w odtwarzaczu bo i naczej bym w zyciu nie skonczyl tego ogladac... Btw nie musicie znac 1 czesci by obejrzec 2 - wszystko na poczatku jest opisane.

ocenił(a) film na 7
tix666

ja mam takie same odczucia jak kolega. Pierwszą część oglądałem około osiemnastej, a mimo to dałem radę zasnąć. Dwójka za to jest filmem bardzo dobrym. Jednak jesteśmy odosobnieni z takimi poglądami skoro wiele osób uważa jedynkę za jeden z najlepszych filmów w historii.

zulombo

Ja uważam inaczej.Jedynka była świetna. Dwójka była o wiele gorsza. Może nie nudna ale po 30 minutach chciałem ją wyłączyć :).

użytkownik usunięty
bisban

Ja się zgadzam z Kolegą powyżej. To troszkę tak wygląda, jakby, faktycznie, trochę

użytkownik usunięty

...trochę(:D) w "pierwszej" części mniej się działo. Za to Kubrick postawił na jakość(niepowtarzalną przy okazji, moim zdaniem). W kontynuacji jest na odwrót(dzieje się więcej, ale to już nie to).
2010 przypomina dobry film sf Hollywoodzkiego "wydawnictwa". 2001 to przełom(chyba pod każdym względem) i prawdziwe, "filmośrodowiskowe" sklepienie Kaplicy Sykstyńskiej.

użytkownik usunięty

macie rację, podbijam temat +1

użytkownik usunięty
tix666

A ja właśnie na kontynuacji wynudziłem się NIEZIEMSKO...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones