PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433913}

2012

6,2 270 474
oceny
6,2 10 1 270474
4,6 20
ocen krytyków
2012
powrót do forum filmu 2012

Szału nie ma

ocenił(a) film na 5

Efekty specjalne, wizja katastrofy, próba ratunku ok., ale za dużo "nieprzewidzianych" zdarzeń typu, już prawie się udało, ale jeszcze wrzućmy jakąś komplikację. Spokojnie mógłby być pół godziny krótszy. Nie obejrzę go drugi raz, chyba, że nie będę miała wyjścia.

yzia

No niestety, aż za dużo tych absurdów. Nie można odmówić temu filmowi akcji i tego ze jest ciekawy i czasem wzrusza. Jednak efekty specjalne często są kiczowate i po prostu wygląda to jak sf a nie film katastroficzny. Mogę w sumie już olać te wszystkie absurdy i fakt ze bohaterowie się uratowali choć tak naprawdę powinni zginąć od razu po wyjeździe z domu ale mogli już chociaż zaoszczędzić taniego love story na koniec bo to obrzydliwe już. Mam na myśli głównych bohaterów którzy się całują a patrze na siebie niedawno nie mogli i wyglądali jakby niespecjalnie się już lubili. Dopiero tez w męczarniach zginął Gordon partner tej głównej bohaterki a ta chwile później wyznaje miłość byłemu mężowi. Ehh. Lepiej by było żeby to ona zginęła zamiast Gordona a nawet zamiast któregoś z rusków. Ten ich synalek też egoista, świat sie wali, jego koledzy, dalsza rodzina nie zyja a ten ma problem do ojca ze nie lubi Gordona... No nie wiem po co niektóre głupie i płytkie dialogi oraz nic niewnoszące wątki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones