PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3486}

2046

7,3 10 531
ocen
7,3 10 1 10531
6,9 14
ocen krytyków
2046
powrót do forum filmu 2046

Senny

ocenił(a) film na 7

Film uracza swą abstrakcyjną magią, ale im dłużej trwa to błądzenie we mgle tym robię się coraz bardziej niecierpliwy. Uracza również poetyckość obrazu, ale nie jest w stanie do końca trzymać mojego zainteresowania na równym poziomie. Zaczynam się nudzić. Obraz ten bardzo trafnie oddaje naturę wspomnienia, ulotności uczucia, przemijania życia i zagubienia człowieka w tej przestrzeni- to mnie najbardziej uraczyło. Historia była tu tylko pretekstem, trudno nawet powiedzieć, że była jakaś historia, kolejne epizody łączył tylko wspólny bohater poznający co rusz nowe kobiety.
Zdjęcia w tym filmie odgrywają największą rolę i zasługują na największe uznanie. Pieczołowitość, perfekcja, wyczucie, wrażliwość jest nie do podrobienia.
Aktorzy przeżywają tak prawdziwie, że zastanawiam się czy nie improwizowali.
Muzyka idealnie zgrana z obrazem.

ocenił(a) film na 8
lysak

mnie wizualnie olśnił. Zwróciłam uwagę na scenę pocałunku, która (jeśli tworzyć jakiś osobisty ranking) byłaby w czołówce najgorszych (6:17 http://www.youtube.com/watch?v=cyvCeuyjc4E&feature=related :P).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones