PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3486}

2046

7,3 10 547
ocen
7,3 10 1 10547
6,9 14
ocen krytyków
2046
powrót do forum filmu 2046

Też pragnę miłości, ale żadna dziewczyna mnie nie chce, dlatego z taką zazdrością przypatrywałem się bohaterom filmu... Oni kochali - co prawda miłością beznadziejną, ale kochali! Jak ja chciałbym móc kochać, a nie tylko ranić...

Taki_sobie

hej! skoro ranisz, to nie dziw się że żadna dziewczyna Cię nie chce! ;P A skoro tak pragniesz miłości to może warto by się na nią trochę otworzyć bo nic samo w życiu nie przychodzi - nawet miłość. I nie myśl sobie że nagle idąc ulicą strzeli coś w Ciebie i jakąś pannę i zostaniecie na zawsze razem do końca życia szczęśliwie zakochani.. hahaha!! nie!!! takie sceny można zobaczyć tylko w filmach :) a na lajfie?? nie ma ideałów - trzeba się nauczyć budować uczucie bo inaczej ono nie będzie miało racji bytu tak jak wszystko.. Trzeba trochę wyjść naprzeciw swemu szczęściu i wresszcie "coś" przeżyć, a nie zazdrościć kolejnym bohaterom filmowym - którzy i tak grają tylko jakieś role..
nie odbieraj tych słów źle! ale chyba przydałby Ci się mały kopniak!! ruszaj swoją piękną dupkę bo wokół Ciebie na bank jest osoba, która tylko na to czeka!!! :P pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones