PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3486}

2046

7,3 10 548
ocen
7,3 10 1 10548
6,9 14
ocen krytyków
2046
powrót do forum filmu 2046

nawet spoko

ocenił(a) film na 9

"Spragnionych miłości" oglądałam bez zrozumienia, byłam zmęczona i przysyspiałam. "2046" oglądałm już w kinie i na nim już nie spałam. Musiałam się skupic by cokolwiek zrozumieć z tego filmu i coś nie coś zrozumiałam, ale i tak całego niestety nie :( Przydałoby się drugi raz obejrzeć.
Zastanawiam się czym jest "2046" przez pewien czas myślałam, że to miłość. W każdej chwili odjeżdża pociąg - ludzie ciągle się zakochują. a pociąg powrotny - to czas kiedy staramy się zapomnieć o nie udanej miłości, czasami trwa to długo czasami bardzo krótko. Ale pare rzeczy nie pasuje do tej interpretacji.
Kim był android? to była (chyba) Bai, ale przeciez on kochał tylko panią Chan... nie wiem
Jak dla mnie to największym atutem tego filmu jest muzyka, która jest po prostu piękna! te skrzypce, chciałabym przsłuchać sundtrack, żeby sprawdzić czy bez obrazu tez jest taka wspaniał. No i oczywiście zdjęcia, ale o nich nie trzeba chyba mówić :)

ocenił(a) film na 9
Maniaska

a moze pociag stal sie ideą? idea milości, platoński eros. ale coś mi tu nie gra, wiele tu sprzeczności. dialektyka. jestem świeżo po filmie, musze to przemyśleć. grunt że pole do interpretacji jest na szczęście spore. tak lubie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones