PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3486}

2046

7,3 10 531
ocen
7,3 10 1 10531
6,9 14
ocen krytyków
2046
powrót do forum filmu 2046

przekombinowany

ocenił(a) film na 4

"kwitnąca peonia stoi dumnie", ja niestety nie mogłam w kinie wysiedzieć

ocenił(a) film na 10
zyrafa

Po co w ogóle pisać takie komentarze??? Jeżeli nie masz niczego ciekawego do powiedzenia to może lepiej byłoby dać filmowi np. 1 punkt a nie zapełniać forum tego typu bezsensownymi uwagami.

zyrafa

Smuitne, że są ludzie, którzy nie potrafią docenić takiego kina....

HE_MAN

właśnie, mógłby ktoś mądry napisać mi "jak odczytać to przesłanie". Domyślam się, że mogło chodzić o rozkwitanie miłości..... dalej nie wiem. Proszę o pomoc, to mnie intryguje.

ocenił(a) film na 9
lubiekobiety

W filmie użyta jest rozbudowana symbolika, w trakcie trwania akcji pojawiają się wstawki z powieści s-f tworzonej przez głównego bohatera, przez pryzmat których należałoby, myślę, interpretować całość filmu. Ułatwieniem też są pojawiające się co jakiś czas sentencje i schematyczność niektórych wątków. Wystarczy trochę pomyśleć.
To nie jest zdecydowanie film dla kogoś, kto lubi bezmyślnie wpatrywać się w ekran, nie lubi sztuki w kinie, nudzą go opowieści o emocjach albo filmy refleksyjne (mało akcji, dużo przesłania).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones