PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208694}
6,9 169 419
ocen
6,9 10 1 169419
6,9 26
ocen krytyków
21 Jump Street
powrót do forum filmu 21 Jump Street

Często zdarza mi się nie zgadzać z oceną Społeczności FW ale w tym wypadku „nie zgadzać” to zdecydowanie za mało. Film jest o niczym, a denną fabułę okrasza prymitywny, prostacki humor. Może to ja jestem z innej planety bo IMDB daje temu knotowi 7,1, a AllRovi wycenia kwasa na 9 (4,5 gwiazdki). A może ja nie jestem w stanie pojąć złożonej intrygi i wczuć się wyrafinowany humor? Może. Tymczasem jednak daje 3 i zdecydowanie odradzam tracenie czasu na tego gniota.

ocenił(a) film na 9
pkb_pl

Jeśli masz taki problem w odróżnieniu gniota od filmu którym warto się zainteresować to jesteś w błędzie. Zapoznaj się z działami wytwórni The Asylum, pewnie znajdziesz tam coś dla siebie.

ocenił(a) film na 3
Arrent

Nie mam problemu z odróżnieniem dobrego filmu od gniota, choć nie odbieram też nikomu prawa do innego niż moje zdanie.
Przejrzałem tytuły The Asylum i chyba żadnego nie widziałem (może kiedyś, ale nie pamiętam). Z tego, jednak, co widzę nie są to produkcje warte szczególnej uwagi

ocenił(a) film na 7
pkb_pl

Szanuję Twoje zdanie ale film jest zdecydowanie o przyjaźni. Nie znam współczesnych amerykańskich komedii, które nie byłyby prymitywne. Jak na te standardy w tym filmie jest tego mało. No i ja, dla przeciwwagi polecam ;)

ocenił(a) film na 3
Absint

Niezła uzasadnienie. Amerykańskie komedie są tak kretyńskie, że ta, na tle innych produkcji, nie jest najgorsza. Zgodzę się nie jest najgorsza, ale czy to wystarcza, aby na tą chwilę miała ocenę 6,8 ???

Jak dla mnie to absurd. Film jest słaby. Ale co ja się tam znam.

Podsumowując, jeśli edukację zakończyłeś zanim większość oceniających z filmweba się urodziła,to ten film najprawdopodobniej nie jest dla Ciebie.

ocenił(a) film na 4
pkb_pl

Zgadzam sie w 100% mam bardzo podobne odczucia. Pozdro

pkb_pl

Kiepskie filmidło.

ocenił(a) film na 2
pkb_pl

Też tego nie pojmuję. Zwykle filmy w okolicach 7 i powyżej albo mi się podobają, albo przynajmniej nie są złe. A tutaj mamy totalnie debilną amerykańską komedię, która na dodatek nie jest śmieszna. A w przypadku komedii - to najgorsze co może się zdarzyć. Gniot to dobre słowo...

pkb_pl

odpowiedź jest prosta. to humor dla ludzi inteligentnych, umiejących zareagować na tzw. przymrużenie oka. resztę dopowiedz sobie sam.

ocenił(a) film na 3
Andy_Meet

Jestem pod wrażeniem błyskotliwej riposty!

pkb_pl

nie udawaj, że zrozumiałeś.

ocenił(a) film na 3
Andy_Meet

Nie udaję. Zawsze miałem kłopot ze zrozumieniem ćwoli

ocenił(a) film na 3
pkb_pl

wyłączyłem po 20 minutach :/

ocenił(a) film na 2
Mycek

To się okazałeś mądrzejszy ode mnie ja mu dałem 35 minut. Ciężkich, koszmarnych, definitywnie straconych bezsensownie minut.

pkb_pl

pkb_pl idealnie pasuje do ciebie twój avatar. to selfie czy chłopak ci robił?

ocenił(a) film na 2
pkb_pl

Mocno zawyżyłeś ocenę, tyle dodam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones