PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419590}

27 sukienek

27 Dresses
6,3 89 184
oceny
6,3 10 1 89184
4,0 2
oceny krytyków
27 sukienek
powrót do forum filmu 27 sukienek

Sonda!!

ocenił(a) film na 10

no to każdy opowiada o ulubionej scenie z filmu :P moja to była taka, że obydwoje śpiewali w barze na ladzie (bodajże 'betsy and the cats').

zuz93

to była jedna z najlepszych scen w filmie i najśmieszniejsza. Mi się też podobała scena, gdy Jane przymierza wszystkie sukienki i pokazują śluby, w których wystąpiła w tych sukienkach.

ocenił(a) film na 9
zuz93

sceny wyżej wymienione rzeczywiście były najlepsze z całego filmu :D szczególnie ta na ladzie xD xP pozdro :P

ps. zapraszam do siebie : )

ocenił(a) film na 10
zuz93

albo jeszcze na jej ślubie (juz pod koniec filmu) jak pokazuja te 27 kobiet ubrane w suknie bohaterki :P

zuz93

Cały film jest fajny:)
-śpiewanie w barze
-...50 rocznica-nieźle...:D
-przebieranie się w taxi
-no i 27 sukienek na końcu

zuz93

jak Jane przymierza wszystkie sukienki

ocenił(a) film na 7
zuz93

50 rocznica zdecydowanie najśmieszniejsza :D

sven

Już ktoś napisał wyżej, więc zacytuje
"-50 rocznica-nieźle
-przebieranie się w taxi
-no i 27 sukienek na końcu"

to moje ulubione sceny

zuz93

Ta piosenka to "Bennie and the Jets" Eltona Johna ! A ta scena rzeczywiście słodka!

zuz93

Na pewno początek, czyli przymierzanie sukni ślubnej dla przyjaciółki, pokaz we wszystkich sukniach i ślub :)

ocenił(a) film na 7
zuz93

Mi najbardziej podpasowała scena w barze jak śpiewają tą piosenkę Eltona , nawet ją mam na komputerze :)
I to prezentacja! Jane dała popis niezły :D

ocenił(a) film na 6
zuz93

-50 rocznica :)
-27 sukienek na jej ślubie
-jeszcze byla jedna taka scena jak wszyscy jedza razem obiad(siostra, narzeczony ona i tata) i ona wkłada sobie takie wielkie porcje do buzi zeby nic nie mówic :) usmialam sie ze hoho

ocenił(a) film na 7
zuz93

scena w barze- najlepsza ;) zdecydowanie ulubiona.
Dobry byl tez motyw z taksówka^^ [ przebieralnia]

zuz93

mnie podobała sie scena z przebieranie w taxi, najlepsze jak ubrala nie te buty ktore miala i kierowca jej o tym powiedzial xD

zuz93

Ta prezentacja, na kolacji przed ślubem, a co do filmu to był... przewidywalny do bólu, ale to już chyba taki styl.

ocenił(a) film na 9
zuz93

a mnie rozwalil tekst " ślub dziwa nadchodzi!" XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones