PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35914}

28 dni później

28 Days Later...
6,9 78 415
ocen
6,9 10 1 78415
6,2 20
ocen krytyków
28 dni później
powrót do forum filmu 28 dni później

I kto tu jest zły?

ocenił(a) film na 7

Zawsze po obejrzeniu tego filmu przychodzi mi na myśl jedno pytanie, kto tutaj naprawdę jest zły i brutalny, zombie czy ludzie? hm...

ocenił(a) film na 5
Zaltab

Chyba największy plus tego filmu to właśnie te sceny w dworku, a zwłaszcza brutalna walka głównego bohatera który praktycznie nie różnił się zbytnio od zarażonych. To jest w nim fajne - postawa człowieka.

ocenił(a) film na 8
Martin von Carstein

Zarażeni nie mieli wyboru - musieli zabijać, bo tak działał wirus. Zdrowi mieli taki wybór, ale postanowili opowiedzieć się po stronie swoich pierwotnych instynktów oraz chęci krzywdzenia innych.

ocenił(a) film na 10
Zaltab

Z tego co wiem sam Stephen King uważał, że nie potwory są ważne w tym filmie, ale ciemna strona ludzkiej natury.

ocenił(a) film na 7
Zaltab

Oczywiście że ludzie ,ludzie to najgorsze potwory

Danio31b

taki wniosek wyniosłeś z domu? :D

ocenił(a) film na 7
astijuj

nie z domu,tylko z obserwacji świata :D .Wystarczy pożyć trochę latek .90 % homo sapiens to czyste skur*ysyny :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
astijuj

A muslimy cie zgwalcily czy co ?

piotruchowy

mnie nie, ale żal mi kobiet.

ocenił(a) film na 7
Zaltab

Własnie nie rozumiem dlaczego chcieli zabić Jima, żeby nie utrudniał im dobierania sie do kobiet czy jak ? Pozatym film dobry.

WacoMeister

To jest oś problemu: gdy pojawiły się kobiety szlag trafił dyscyplinę i punkt oporu. Jima postanowili zatłuc bo tak sie robi na filmach i nie tylko,. zabija sie faceta kobiecie to ona zrezygnowana daje każdemu bez oporu i szuka nowego opiekuna.
A czarnulka ładniutka, choć huda taka....Hej!

użytkownik usunięty
baca350

- "To jest oś problemu: gdy pojawiły się kobiety szlag trafił dyscyplinę i punkt oporu"
Najwyraźniej poza Tobą ten problem dostrzegł też wcześniej prorok Mahomet i sformułował środki zaradcze ;-)

użytkownik usunięty
Zaltab

W mojej ocenie, wszystko co widać na ekranie w tym i każdym dowolnym filmie, przedstawia zachowanie człowieka. Bez znaczenia, czy bohaterem jest zombi, kosmita, duch, super bohater czy człowiek jako taki ;-)

ocenił(a) film na 6
Zaltab

Chyba oglądaliśmy 2 różnie filmy, gdyż w moim nie było zombie tylko zarażeni ;)

ocenił(a) film na 8
Zaltab

To nie zombie, tylko członkowie "antify".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones