PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139141}

28 tygodni później

28 Weeks Later
6,6 54 700
ocen
6,6 10 1 54700
6,8 8
ocen krytyków
28 tygodni później
powrót do forum filmu 28 tygodni później

28 dni później był dla mnie jednym z najgorszych filmów o zombie, jakie widziałam (a widziałam dużo). Jeden wielki absurd, nędzna gra aktorska i NUDA. Po trzydziestu minutach seansu walczyłam z sennością. Piwo nie pomagało.
28 tygodni później zapowiadało się nieco lepiej, ale do sięgnięcia po tytuł zachęciła mnie bardziej obsada, niż myląca i zniechęcająca zapowiedź "kontynuacja 28 dni później". Jeremy Renner jak zawsze w roli strzelca spisał się widowiskowo. To właśnie jego nazwisko skusiło mnie do seansu.
Idris Elba chwycił me serce swą niewzruszoną i chłodną postawą, Imogen Poots i Rose Byrne też ładnie wyglądały... Innymi słowy Oscarów bym im zdecydowanie nie przyznała, ale przynajmniej podciągnęli moją ocenę do 4/10. Miejscami było tak niedorzecznie, bezsensownie i głupio, że się śmiałam. Ale przynajmniej ani przez moment się nie nudziłam ;)

ocenił(a) film na 7
revira

Jesteś totalną ignorantką mówiąc że to film o zombie i dodatkowo stwierdzając że każdy film o zombie nie jest "niedorzeczny".

widzialemwszystko

oczywiscie masz racje. przecież napisałam, że to film o niczym innym i kazdy film o podobnej tematyce jest mniej niedorzeczny. znasz mnie tak dobrze i z taką wprawą czytasz między wierszami, że aż czuję się oniesmielona. dziekuje za wyczerpująca odpowiedz nawiązująca do mojego postu. bije poklony i klaszcze glosno.

ps. wybacz mi błędy :)

ocenił(a) film na 10
revira

Moim zdaniem to jeden z najlepszych filmów o zombie (zakażonych ludziach w tym wypadku) jaki powstał, moją opinię możesz sobie przeczytać w 2 innych tematach ponieważ nie lubię się powtarzać.

Film nie nudzi, chyba że jesteś fanem klasycznych zombie które poruszają się jak ślimaki i gdyby nie głupota ludzi przedstawionych w filmach nie byłyby w stanie nic im zrobić.

hotsauce

Mnie nudził. Mojego brata nie. Nie wiem od czego w tym przypadku to zależało, bo zwykle lubimy podobne filmy. Ale jeśli miałabym porównywać, to ja np. wolę Word War Z. Rozumiesz, o co mi chodzi? Mam po prostu inną miarę, którą mierzę filmy o tej tematyce, niż Ty. Nie twierdzę jednak, że każdemu musi się nie podobać. Każdy ma prawo do własnej opinii. Jeśli ktoś lubi 28 tygodni później to świetnie.

revira

Choć, jak o tym wspominam, myślę, że może w tym przypadku zależeć mogło to od mojego stanu trzeźwości. Bywa.

ocenił(a) film na 10
revira

Ja np uważam World War Z za film bardzo słaby i bez klimatu, typowy przesadzony hollywoodzki gniot, tzn można obejrzeć, oglądało się go przyjemnie tylko dużo scen w nim naprawde było zbyt banalnych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones