PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139141}

28 tygodni później

28 Weeks Later
6,6 54 668
ocen
6,6 10 1 54668
6,8 8
ocen krytyków
28 tygodni później
powrót do forum filmu 28 tygodni później

1. Brak klimatu
2. Film jak i pierwsza równie żałosna część nie skupia się na zombie , a na ukazaniu jacy to ludzie są źli.
3. Bardzo słaba gra aktorska. Ani jednej charyzmatycznej postaci( nie pamiętam żadnego imienia). Postacie pozbawione jakiejkolwiek osobowości.
4. Ukazanie armii jako bandy nieudaczników, którzy strzelają do zdrowych ludzi i zamykają wszystkich w jednym pomieszczeniu.
5. Napisał bym więcej ale ten film nie jest tego godzien. Dodam ,że zasnąłem podczas emisji tego filmu na polsacie.
Jedynym plusem jest muzyka i jeśli by się mocno uprzeć scenografia.

ocenił(a) film na 6
Rumunus

1. apokaliptyczna wizja londynu i atmosfera opanowania epidemi już robi tu za klimat
2. zainfekowani to nie ZOMBIE !!!! tylko choroba powodująca wściekłość i łaknienie zabija i zjadania wszystkiego co sie nawinie, osoby żyły
zombie to umarli i nie biegają tylko się wloką ledwo to właśnie różniło zombie od zainfekowanych , jestem fanem tematyki zombie i oglądając pierwszy raz 28 dni później tez uznałem ich za zombie ale to błąd
3. Jeremy Renner to bardzo zdolny aktor i świetnie odgrywa tu rolę komandosa zresztą już nie pierwszą w swojej karierze , kiedy niestety nie dotrwał do konca do była najsmutniejsza częsc tego filmu bo bardzo trzymał ten film , Robert Carlyle który gra tu rolę ojca równierz jest bardzo dobrym aktorem ale akurat ta postać w filimie jest irytująca nie dość ze zawala wszystko liżąc sie ze starą to jeszcze odwala tu role INTELIGENTEJ BESTI która zamiast szału ma jakis okreslony plan działania z tego co widać w filmie , głupie posunięcie irytujące bardzo
4. strzelanie do zdrowych podkresla tylko w jakiej panice byli wszyscy , nie dało sie tego opanować , czlowiek jest spokojny dopóki dzieje się dobrze mysle ze ukazanie paniki w śród wojska bardzo na plus w rzeczywistości byłoby jeszcze gorzej w filmach jeszcze troche ogarniają bo live by dali sie zabić po 1 minucie a co do zamknięcia ludzi to pomysł był dobry ale powinni zostawić tam kilku chłopa do ochrony , tak to było głupie i kompletnie nie przemyślane

5. Muzyka świetna kapitalnie buduje klimat szczegolnie w pierwszej scenie ucieczki z domu :)

PS. uf chcialo mi sie pisać :)

Dickinson

nic dodać, nic ująć, zgadzam się, Rumunus jest albo trollem, albo idiotą (ale słownik sobie kup)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones