PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139141}

28 tygodni później

28 Weeks Later
6,6 54 679
ocen
6,6 10 1 54679
6,8 8
ocen krytyków
28 tygodni później
powrót do forum filmu 28 tygodni później

OD lat 12???

ocenił(a) film na 10

Czy ten film ma być rzeczywiście od lat 12? Heee.... jak tak to porażka na całej lini!

ocenił(a) film na 9
siwy

To na pewno pomyłka.
Skoro pierwsza część jest od 18 lat, to w takim razie II powinna być od co najmniej 15.

freepick

Owszem pomyłka, powinno być od 8




















ocenił(a) film na 10
xiaoxiaoxiao

Mam nadzieje że to pomyłka.... i film będzie od 18.

ocenił(a) film na 7
siwy

Na IMDb jest tak:
Rated R for strong violence and gore, language and some sexuality/nudity.
Czyli myślę że raczej będzie od 18 lat....

T_M_K

Nie wiem kto by się tymi kategoriami przejmował w naszym kraju. Przecież u nas wpuszczają na każdy film nie zwracając uwagi na wiek. Osobiście będąc młodszym oglądałem filmy niby od lat 18, a na przykład znam przypadki osób które w wieku 15 lat szły do kina na "Hostel" jeszcze beztrosko pokazując legitymację szkolną, by wyszło taniej...

ocenił(a) film na 10
Albertino

Ja mam legitymacje i mam 20 lat.... Zresztą co racja to racja.... Zreguły wpuszczają i tych młodszych... Mi tam obojętne, aby tylko w seansie mi nie przeszkadzali ;)

siwy

Jakie "z reguły"? To nikogo nic nie interesuje byle byś zapłaciła, zwłaszcza w multipleksach.

ocenił(a) film na 9
siwy

Właśnie wróciłem z kina i informacja przed filmem mówiła, że film jest dozwolony od lat 15. Nie wiem czy ta reguła będzie obowiązywać we wszystkich krajach, choć wydaje mi się, że powinno. A poza tym film jest super, w porównaniu z poprzednikiem, trochę bardziej skupia się na scenach krwawych niż na fabule, ale tej też zdecydowanie nie brakuje! Warto wspomnieć, że film nie bazuje tylko i wyłącznie na elementach z pierwszej części, ale wnosi też trochę nowych. Zdecydowanie polecam!

ocenił(a) film na 10
rosz

Hej Napisz jak się zaczyna Plissssssssssssssssssssssssssssssssssssss

ocenił(a) film na 7
siwy

Jak dla mnie to film powinien byc na "od lat 15".

ocenił(a) film na 10
Rlyeh

Ja mam nadzieje że będzie jednak od 18 !

siwy

No i ja się znowu pytam. Jakie to ma znaczenie?

ocenił(a) film na 10
Albertino

Różnica jest ogromna... Jak film będzie od 15 lat to napewno będzie dużo ciekawych scen usuniętych !

ocenił(a) film na 7
siwy

jest od 18, przynajmniej tutaj; a jakie to sa "ciekawe sceny"?

ocenił(a) film na 10
Rlyeh

Ciekawe sceny to sceny dla dorosłych oczywiście :)

siwy

A no chyba, że tak. Ale wątpię by go cieli.

ocenił(a) film na 7
siwy

ja tez, chyba nie ma potrzeby ciecia go. Jesli Hostel poscili to i ten film nie jest zagrozony.

ocenił(a) film na 10
Rlyeh

Hostel nie musiał być cięty, ponieważ ten film jest od lat 18 !

ocenił(a) film na 7
siwy

ech, nie o to mi chodzilo... niewazne; w kazdym razie nie sadze, zeby bylo sie czego bac

ocenił(a) film na 9
Rlyeh

Film był przerażający w wielu momentach, sam zasłaniałem oczy i uważam, że powinien być dozwolony od lat 18, a nie od 15. Na szczęście te okrutne sceny były uzasadnione, odpowiednio pokazane i choć krwi było dużo, nie bylo to wszystko jednak tak obrzydliwe sceny jak w "Hostelu".

ocenił(a) film na 10
rosz

Opowiec jak się zaczyna Plisssssssssssssss

ocenił(a) film na 10
Umbrella_OC

Czy ta część dorównuje poprzeniej części?

siwy

Podobno jest bardzo dobra.
Kumpel, mieszkający w UK zachwyca się tym filmem jak oszalały. Dodam jeszcze, że kocha część pierwszą... więc 28 weeks later musi być przynajmniej tak samo dobry jak poprzedni film.

ocenił(a) film na 7
Mithrill

Nie widzialam poprzedniej czesci, ale moj partner mowil, ze to bardzo dobry film, wiec poszlismy na ten z nadziejami i... nie dostalismy tego, czego chcielismy. I te wszechobecne cholerne dzieciaki.

ocenił(a) film na 7
Umbrella_OC

Ustaw sobie wolny temat na blogu, to tam napisze, a nie na forum gdzie kazdy moze to przeczytac - a pewnie nie wszyscy by chcieli.

ocenił(a) film na 7
rosz

Nie wiem gdzie byles na tym w kinie, ale tam gdzie ja bylam, to byl dozwolony od 18.

ocenił(a) film na 9
Rlyeh

Film widziałem w Australii, w Sydney i na bank był dozwolony od lat 15. Choć widzę, że w innych krajach potraktowano go trochę poważniej, z czego się bardzo cieszę.
Nie chcę być odebrany jako ignorant, ale wydaje mi się, że w odpowiedzi na tak ogólny post nie powinienem opisywać filmu, nawet jeśli prosisz jedynie o jego początek... Zresztą z pewnością znajdą się tacy, którzy Ci -mimo wszystko- chętnie pomogą. ;-)
Uważam, że film był nieco słabszy od swego poprzednika (jakby nieco mniej fabuły...), ale tylko nieznacznie, wciąż wspominam go jako rewelacyjny i polecam wszystkim! Jednak zanim się go obejrzy należy zobaczyć część pierwszą, przede wszystkim by się dowiedzieć jak to wszystko się zaczęło. Ta wiedza rzuca światło na odbiór niektórych scen w części drugiej. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego oglądania! ;-)

ocenił(a) film na 10
rosz

Właśnie przed chwilką skończyłem oglądać i jest extra naprawde jest tak samo dobry ja jedynka i sądząć po zakończeniu możemy spodziewać się trójki i na pewno będzie sie nazywać 28 mieśęcy później . POLECAM EXTRA I WARTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

siwy

Film przynajmniej na wyspach jest od lat 18 !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones