PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200546}

3:10 do Yumy

3:10 to Yuma
7,4 64 567
ocen
7,4 10 1 64567
6,8 17
ocen krytyków
3:10 do Yumy
powrót do forum filmu 3:10 do Yumy

Beznadzieje.

ocenił(a) film na 1

Szczerze powiem ze do momętu gdy siedzieli w tym hotelu na piętrze a ekipa Ben'a Wade'a miała go uwolnić było naprawde fajnie, ale potem gdy Wade'a ruszyło sumienie i zaczoł pomagać Dan'owi i na końcu zastrzelił swoją ekipe i jeszcze wpakował sie to wiezienia(z którego i tak ucieknie) ale jeszcze zostawił to dziecko od tak. to poprostu jakieś nieporozumienie. w jakim świecie by tak sie stało.? to jest najbardziej beznadziejny film jaki widziałem, bezsens kompletny. i końcówke poprostu niemogłem oglądać. Pytanie czy to bajka dla 12letnich chłopców którzy mogą sie utoższamiać z kimś i mysłeć ze bohaterstwo jest takie słodkie że największy przestępca ma sumienie.? nie wiem. ale strasznie żauje czasu który spedziłem nad okgadaniem tego gniota.

ocenił(a) film na 10
EmpireStrikeBack

Zwróć uwagę na jedną rzecz: wersja z 2007 jest remakiem filmu z 1957. A to znaczy, że scenariusz pozostał ten sam, mamy więc klasykę westernu, dobro versus zło, honor i dumę contra odkupienie grzechów i bycie cool (widoczne zwłaszcza w ostatniej scenie, gdy Crowe gwiżdże na konia). Tak zwana ,,pięknie opowiedziana historia dla fanów gatunku" (któż inny nie wyrzuciłby telewizora przez okno po zabiciu Bale'a? ;)).

ocenił(a) film na 1
apricotka

niby tak, jednak gdybym miał oceniać filmy według skali jakiejś wymyślonej przez innych musiałbym być w nie zgodzie z sobą, takie moje zdanie. to wszystko jest bardzo nie logiczne no ale.. Po tylu latach oglądania filmów jestem niezmiernie zirytowany tym że dobro zawsze tryiumfuje! :| to juz nudne, przewidywalne, takie nijakie.

ocenił(a) film na 5
EmpireStrikeBack

Western niezły na 6 ale końcówka bez sensu i jeszcze Bale który bez nogi biegnie niczym Bolt.

ocenił(a) film na 8
Rudolfo

Przecież dostał w drewnianą stopę tylko. Jak maiłoby to go ograniczać?

ocenił(a) film na 5
tom_1984

Jeżeli ktoś ma drewnianą stopę to też raczej mocno kulawi i ma problemy nie tylko z bieganiem ale i z chodzeniem co Bale w jednej ze scen pokazuje. Do Hoffmana z Nocnego kowboja w udawaniu utykania jeszcze sporo mu brakuje.

ocenił(a) film na 9
EmpireStrikeBack

Po pierwsze poczytaj cos zamiast oglądać filmy, może poprawisz ortografię. Po drugie, co to, jakis nowy trend, teraz zło ma wygrywać bo inaczej film jest do dupy? Po trzecie, Ben Wade igra ze swoja eskortą, ale w tym czasie polubił Dana Evansa i postanowił mu pomóc zgarnąć kasę i zostac bohaterem wsiadając do pociągu, z którego i tak uciekł.
Tylko ten bieg Balea bez kitu zwalili.

EmpireStrikeBack

jak widac, polski jenzyki jest dla ciebie za trudna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones