PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200546}

3:10 do Yumy

3:10 to Yuma
7,4 64 580
ocen
7,4 10 1 64580
6,8 18
ocen krytyków
3:10 do Yumy
powrót do forum filmu 3:10 do Yumy

Tak jak w tytule. Nie pomogła nawet holiłódzkia obsada. To nie ten sam klimat , nie Ci sami aktorzy co z 1957...Jako wielbicielka starej dobrej szkoły westernu jestem na "nie".

ocenił(a) film na 2
Bourjois

To paskudna profanacja oryginalu z '57. Rezyser i aktorzy (poza Russell'em ktory byl jedynym powodem, dla ktorego nie wystawilem 1\10 tylko 3\10) powinni dostac dozywotni zakaz brania udzialu w czymkolwiek, co ma zwiazek z westernem pod grozba powieszenia przez szeryfa

Bourjois

Oryginał z 57 roku to był film, który zawierał klimat tego westernu, nie było jeszcze tej sztuczności i rozmachu, ale mimo wszystko dla mnie 8/10, natomiast tutaj tylko 7, ze względu na to, ze no własnie- film dobry, ale klimat zatracił totalnie, już nie mówiac o jednym z bandytów, który wyglądał jakby się urwał z parady równosci w Berlinie- ta jego blond grzeczna roda nie pasowała do brudnego kowboja...

ocenił(a) film na 9
hackdevil

Chyba chodzi Ci o Fostera. Według mnie on pasował tu genialnie. Świetna rola tego aktora no i jego charakteryzacja to kolejny WIELKI plus. Ja uważam że film jest genialny, bardzo mi się spodobał i dzięki niemu zainteresował mnie gatunek Westernu. Mam zamiar teraz zobaczyć kilka starszych produkcji.

ocenił(a) film na 2
TonyMontana93

Nie zapomnij o tworczosci Sergio Leone

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones