PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3494}
7,5 23 662
oceny
7,5 10 1 23662
7,2 9
ocen krytyków
300 mil do nieba
powrót do forum filmu 300 mil do nieba

Czy ojciec Elki (Zdzisiu) molestował seksualnie własną córkę? Nasunęła mi się tak myśl, kiedy Elka mówi do ojca "Zdzisiu najpierw szkoła potem przyjemność". Co o tym myślicie? W ogóle wątek ojca Elki jest jakiś dziwny, to był wariat czy zwykły tchórz który wolał siedzieć w więzieniu niż wychowywać Elkę?

ocenił(a) film na 9
Burnwash

moim zdaniem, miał jakieś marzenia, które nie spełnił, pochłonął go alkohol i szara codzienność. Motyw z uprowadzeniem samolotu i lotem do Austrii - Ausralii poniekad pokazuje, że w głębi duszy chce się wyrwać z tego życia. Molestowana? kto wie, do końca nie zostało to powiedziane, mimo wszystko jak go aresztowali to Elka płakała..

luukig21

Masz rację, też mi się tak wydaje. Ale co do molestowania, to jest właśnie scena jak tata Elki siedzi na przeciwko niej a ona go odpycha i mówi "Zdzisiu najpierw szkoła potem przyjemność". Do końca nie wiadomo o co chodziło, ale wydaje mi się, że on mógł ją wykorzystywać seksualnie.

ocenił(a) film na 8
Burnwash

Ale bzdury wygadujecie. Nie molestował jej. Był alkoholikiem i wariatem, ale nie ma w filmie nic co mogłoby wskazywać na to, że Elka mogła być przez niego molestowana. Poza tym ona kochała ojca i martwiła się o niego.

ocenił(a) film na 7
siwaa86

Nie ma w filmie nic wskazującego na to - poza tą, ewidentnie sygnalizującą problem, kwestią mówioną.

coldwaver

"...poza tą, ewidentnie sygnalizującą problem, kwestią mówioną"- kompletna bzdura,"Zdzisiu najpierw szkoła potem przyjemność" - było to ironiczne stwierdzenie na pokazanie przez Rysia pięści Elce i chodziło o bicie a nie o podtekst seksualny,ponadto podczas całej sceny Elka wypomina ojcu absencję i jest rozgoryczona jego nieobecnością co przeczy spekulacjom o relacje kazirodcze,cóż niektórzy nie widzą tego co jest,widzą to co chcą...proponuję uważniej oglądać filmy i wyciągać z nich sens...

ocenił(a) film na 8
siwaa86

Mrauuu:*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones