PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794796}

303. Bitwa o Anglię

Hurricane: Squadron 303
5,4 25 589
ocen
5,4 10 1 25589
4,7 12
ocen krytyków
303. Bitwa o Anglię
powrót do forum filmu 303. Bitwa o Anglię

Nie kapuję?

ocenił(a) film na 6

Czytam komentarze, że zwiastun słaby, że film nie trzyma się w 100% prawdy historycznej, Boże sami malkontenci w naszym kraju. Zamiast się cieszyć, że świat dowie się o naszych bohaterach to wieczne kręcenie nosem. Mnie się zwiastun podoba i na film na pewno pójdę.

mondeo117

POPIERAM,
MONDEO 117 :)

mondeo117

Dobrze, ze powiedziane jest w filmie zgodnie z prawda historyczna, ze polskich zolnierzy, w tym lotnikow walczacych w bitwie o Anglie, wyrzucono po wojnie z Anglii.

mondeo117

Po zwiastunie oceniasz film?Ja obejrzałem film i jest kiepski na maksa.A co mają Polscy lotnicy do filmu?Oceniamy film a nie walczących Polaków.

ocenił(a) film na 4
mondeo117

Fajnie, że ta historia została opowiedziana szerzej grupie, ale to nie zmienia faktu, że potencjał miał na coś dużo lepszego. Nie chodzi o fakty historyczne, ale ogólnie film bardzo przeciętny. Bohaterowie słabo przedstawieni.

ocenił(a) film na 4
mondeo117

Tak jak "świat" dowiedział się z "Idy" i "Pokłosia" jak wyglądała pomoc dla żydów. Najpierw myśl, potem pisz.

ocenił(a) film na 3
mondeo117

"Zamiast się cieszyć, że świat dowie się o naszych bohaterach to wieczne kręcenie nosem." - o prawdziwych bohaterach, czy tych wykreowanych przez słabiutki film? Czekałam na "trzystatrójkę", z kina wyszłam mega - przemega! - rozczarowana. Postaci nijakie, akcja/fabuła nie wciągnęła mnie ani na moment. Dialogi na poziomie... na żadnym poziomie. I to filmidło miałoby stanowić o wielkości naszych bohaterów wojennych? Żarty, Reichenbach. ŻARTY!

ocenił(a) film na 8
mondeo117

Niestety tacy już jesteśmy, a szkoda, ciągle coś źle. Przykre że nie potrafimy się cieszyć z z tego jakim jesteśmy narodem. Jeśli chodzi o mnie to.....Duma i jeszcze raz duma!!!

ocenił(a) film na 5
mondeo117

Świat się nie dowie, bo jest to film niszowy, o niskiej wartości artystycznej. Myślę, że jeśli jakiś nie-Polak przypadkiem na niego trafi, to odrzuci po 15 minutach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones