PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114096}

36

36 Quai des Orfèvres
7,3 9 959
ocen
7,3 10 1 9959
6,4 5
ocen krytyków
36
powrót do forum filmu 36

...To rzecz jasna pytanie retoryczne :) Zawsze się zastanawiam dlaczego w dużej mierze nasze kino nie dorasta do pięt kinematografii europejskiej ??? ok. nakłady finansowe już zdobywamy i będą jakieś tam dotacje :) więc jest dobrze ale czy to wystarczy by Polacy zrobil chociażby taką 36 dzielnice ?. No właśnie a co to w ogóle za film... chciałbym napisać że to taki jeden z super podrasowanych i wydłużonych odcinków Polskiego serialu kriminalnego, lecz za taką profanację bojówka BRI by mnie dopadła :). Ja chcę ost z tego filmu fonia tak miło popieściła moje bębenki, iż od czasu do czasu odpalam ją sobie w celu zaspokojenia ślimaka :P Fabuła no powiedzmy że daje rade, przyjemnie prowadzona nie bardzo zaskakująca, taka serialowa po trosze ale jak najbardziej ok. Podobała mi się gra dwóch postaci pierwszoplanowych z akcentem na pana z wąsikiem. Może nie gorąco ale szczerze polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones