PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624437}
6,1 4 820
ocen
6,1 10 1 4820
4:13 do Katowic
powrót do forum filmu 4:13 do Katowic

Opinia

ocenił(a) film na 6

Film niezły. Szkoda tylko, że taki krótki.

ocenił(a) film na 5
Juna_3

Co w nim niezłego? Motyw zemsty stary jak świat, bez żadnych wątków dodatkowych, prosty scenariusz jak budowa cepa, ogólnie bez rewelacji.

ocenił(a) film na 6
Rodion_

Wskaż mi filmy, które widziałeś i sprawdzimy czy zgadzam się z twoim zdaniem na ich temat. Każdy ma swoją opinię. Poza tym sądzę, że obecne filmy (wszystkie) już były kiedyś nakręcone tyle, że mniejszym lub większym budżetem, z lepszymi lub gorszymi efektami, w innej lokalizacji, z innymi aktorami, z taką samą fabułą.... Nie ma co się burzyć. Chyba (CHYBA!) już nie można nic nowego wymyślić a jedynie wsadzić w inną otoczkę (realia) czyli to żadna nowość.

ocenił(a) film na 5
Juna_3

Ale ja się nie burzę ;) Pytam tylko, co ty w tym filmie widzisz. Teraz dopiero zauważyłem, że dałaś 6/10, co jak dla mnie mówi o filmie tyle, że jest średni. Ja dałem oczko niżej, bo w filmie jest choćby za mało jakiś wątpliwości czy zagadek. Ot facetowi zgwałcili córkę, postanawia zemścić się na gościu, który to zrobił, robi to i tyle. Może gdyby rozciągnąć to do pełnego metrażu to wyszłoby coś lepszego.

ocenił(a) film na 6
Rodion_

No i tutaj jest niedosyt. Ja chciałbym obejrzeć ten film w "pełnym wymiarze" bo tutaj było to pokazane bardzo szybko przez co wiele spraw może być (i jest) spłyconych. Co mi się podobało? Jego tłumaczenie dlaczego to zrobił, gra Więckiewicza, tekst kanara, który mówi, że nie zdarzyło się jeszcze aby ten pociąg przyjechał wcześniej i w sumie dobry plan (choć bez szczegółów przez to, że jest tak mało czasu na pokazanie tego widzowi). ;) No a co nie spodobało? Tutaj znowu trochę żartobliwie - rozkładany stoliczek w pociągu. Trochę pojeździłem IC 1 i 2 klasą dzienną i nocną i jakoś nigdzie takiego stoliczka nie widziałem. Nawet na tej trasie. ;) Z Poznania do Krakowa. ;) Film mnie jakoś nie zachwycił ale nie pozwolił mi też być nastawionym negatywnie do niego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones