PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433650}

4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni

4 luni, 3 săptămâni şi 2 zile
7,4 26 089
ocen
7,4 10 1 26089
8,0 23
oceny krytyków
4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni
powrót do forum filmu 4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni

Wielkiego wrażenia na mnie nie zrobił- nic na to nie poradzę.Zwyczajnie nie wywołał we mnie prawie żadnych emocji.

monica80c

W takim razie musisz być osobą bez uczuć wyższych. Ten film szokuje i wywołuje tyle skrajnych emocji,ze szok! Aborcja,poświęcenie przyjaźni jak to może nie ruszać?
Gdybyś znała nową falę kina rumuńskiego i miała pojęcie o kinie to nie pisałabyś bzdur w stylu "monotonny"

ocenił(a) film na 3
klepak84

Napisałam już, ze nic na to nie poradzę- z opisu filmu wynikałoby, ze powinien poruszyć, ale w moim przypadku jednak tego nie zrobił! Napisałam szczerze. Śledzenie nowej fali kina rumuńskiego też nic na to nie pomogło- przynajmniej w moim przypadku, a "pojęcie o kinie"- wiadomo- rzecz względna.... Może to jednak rzeczywiście brak uczuć wyższych?- nie wykluczam i takiego rozwiązania. W każdym razie pozdrawiam ciepło i miło, ze Tobie film się podobał.-:)

monica80c

Nie chce mi się w to wierzyć,ale patrząc na dzisiejszy świat i ludzi którzy potrzebują nie wiem jakich bodźców aby coś w nich drgnęło to... chyba wierzę Ci na słowo.Jednak to smutne albo to ze mną jest coś nie tak.Moja nadwrażliwośc czasem bierze górę nad zdrowym rozsądkiem?
Z tym kinem chodzi o to,że taka "nudna" i "wolna" akcja to zamierzony efekt reżyserów,Chcieli stworzyć coś w stylu para dokumentu.Według mnie to dobry pomysł,bo widz nie skupia się na niczym innym poza grą aktorów i tymi nieszczęsnymi emocjami.

Pozdrawiam serdecznie i dziękuje.

ocenił(a) film na 3
klepak84

Na pewno jest wiele filmów które już "spodobały się" nam obojgu i na pewno wiele takich powstanie! Odrzućmy może na razie tezę, że coś z nami nie tak- jeden film to jeszcze nie dowód. Pozdrawiam równie serdecznie! Miłego wieczoru życzę!

ocenił(a) film na 4
monica80c

Proszę wybaczyć za odkopanie, ale długo szukałam komentarza, który wyrażałby moje odczucia dotyczące filmu - również mnie kompletnie nie ruszył, co najwyżej denerwował nielogicznym i momentami kretyńskim zachowaniem głównych bohaterek.

ocenił(a) film na 3
temari128

Chyba będziemy tu w mniejszości,. Ale to film ma robić wrażenie, a nie widz na siłę w sobie to wrażenie odnajdywać. Bardzo mi miło jak mam z kimś podobne odczucia filmowe. Pozdrawiam serdecznie:)

ocenił(a) film na 4
monica80c

Pozdrawiam również! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones