PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433650}

4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni

4 luni, 3 săptămâni şi 2 zile
7,4 26 078
ocen
7,4 10 1 26078
8,0 22
oceny krytyków
4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni
powrót do forum filmu 4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni

Gabita "tylko" pozbyła się dziecka - widać ze aborcja nie zrobiła na niej większego wrażenia (spokojnie idzie sobie na kolację, kiedy jest już po wszystkim). Prawdziwą ofiarą jest tu Ottila - to ona przeżywa wszystko, czego powinna doświadczyć jej przyjaciółka - strach, upokorzenie, stres, wyrzuty sumienia. Świetny film - oglądałam go już dawno, ale pamiętam, że długo potem nie mogłam zasnąć...

ocenił(a) film na 6
81Violett

dobre spostrzeżenie

ocenił(a) film na 8
81Violett

rzeczywiście autorko słusznie zwróciłaś uwagę na ten element. Ahhh....nie sądziłem, że ta rumuńska produkcja wywoła u mnie takie emocje. Przede wszystkim oryginalna forma reżyserii ! Sceny niemal teatralne po parę minut bez cięcia, wyjątkowe podejście do tematu. Brutalne, ale jednak rzeczywiste - bo przecież tak to się odbywa.
Pozdrawiam

81Violett

* "Gabita "tylko" pozbyła się dziecka - widać ze aborcja nie zrobiła na niej większego wrażenia" *
Odniosłam zupełnie inne wrażenie. Dla mnie Gabita była tak przerażona sytuacją (mówie o tym juz po) że nie umiała sobie z tym poradzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones