PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433650}

4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni

4 luni, 3 săptămâni şi 2 zile
7,4 26 085
ocen
7,4 10 1 26085
8,0 23
oceny krytyków
4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni
powrót do forum filmu 4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni

Niestety, nie wytrzymałam napięcia i stresu. Wyszłam przed strategicznym momentem....
Na pewno jest to film, który wdziera się w głowę. Reżyser bardzo powoli i bez wahania rozgniata emocjonalnie widza. Idąc na ten film na pewno trzeba się nastawić na mocne uderzenie. Mimo, że nie widziałam całego obrazu, to długo nie mogłam dojść do siebie po opuszczeniu kinowej sali. Być może zrobię jeszcze jedno podejście do tej historii...ale jeszcze nie teraz.

ocenił(a) film na 10
aga_110

Długie ujęcia, zdjęcia szarej rumuńskiej ulicy, niedbałe dialogi półgłosem i przede wszystkim wybitnie sugestywna rola anamarii marincy. Dawno nic mną tak nic nie wstrząsnęło. Ja widziałem dwukrotnie w ciągu kilku dni i za drugim razem łatwiej chyba nie jest - to rzeczywiście coś wyjątkowego.

ocenił(a) film na 9
aga_110

...czy ja jestem pozbawiona wyższych uczuć... ?
ani razu łza mi się w oku nie zakręciła, ani nie przeżyłam tego specjalnie, a właściwie wcale, może oprócz tego, że zastanawiałam się 'dlaczego Otilia zrobiła tak wiele dla przyjaciółki, i jak było ją na to stać?' może coś ze mną nie tak ;| a ponadto, przecież jestem kobietą...

ocenił(a) film na 9
WEBska

hmm.. moim zdaniem ten film to taka bomba emocjonalna, że po prostu nie idzie się tym nie przejąć, nie przeżywać tego w jakiś sposób. ja już po wszystkim siedziałem właśnie wryty w fotelu i o to chyba chodziło. Nie owijać w bawełnę, pokazać co i jak, z bliska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones