PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433650}

4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni

4 luni, 3 săptămâni şi 2 zile
7,4 26 082
oceny
7,4 10 1 26082
8,0 23
oceny krytyków
4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni
powrót do forum filmu 4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni

Nie chodzę do kina...

ocenił(a) film na 9

Od lat nie byłem w kinie. Rodzina i znajomi tłumaczą mi, że oglądanie na telewizorze współczesnych "fajerwerkowych" filmów to strata połowy ich wartości. Jakoś mi to nie przeszkodziło w odbiorze ani Tarsntino, ani von Triera, ani Almodovara, ale także trylogii Tolkiena, "Shreka" czy amerykańskich filmów sci-fi - nawet "Avatara".
Przy "4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni" po raz pierwszy żałowałem, że nie obejrzałem go w dobrym kinie! Mam niezły, plazmowy odbiornik, ale sceny nocne i deale scenografii jednak źle na nim widać; tymczasem w tym właśnie filmie tyle ważnych rzeczy dzieje się w tle, na drugim czy dalekim planie! Nie tylko reżyser i aktorki "robią" film - wspaniała jest praca operatora i scenarzysty.
Mówiąc prosto: ten film jest maksymalnie "naładowany" treścią w każdej scenie i ujęciu, ma niesamowitą "gęstość informacyjną".

jak45

Przyszedłeś się chwalić telewizorem, czy żalić, że na bilet cie nie stać?

ocenił(a) film na 9
misonka

Czemuż to tak agresywnie i nie na temat? Kompletnie nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi - w gruncie rzeczy pisałem o specyfice tego filmu.
EOD - chyba że liczysz na "pyskówkę"...

jak45

Sam masz pyskówkę. Najlepiej od razu kogoś obrażać co? Typowy troll.

ocenił(a) film na 9
misonka

Niby czym obraziłem?!

jak45

Czy Ty jesteś normalny? Czy masz problemy z osobowiścią i rozumieniem tego co piszesz?

ocenił(a) film na 9
misonka

Skąd ta agresja? Trollujesz?
EOD!

jak45

Nie masz nic do powiedzeina tylko, ze ktoś trolluje. Co za prymityw z ciebie. Ile ty masz lat? 11?

ocenił(a) film na 9
misonka

Dostosowuję się do poziomu rozmówczyni...

jak45

Twój poziom to mniej niż zero, wiec nigdy się nie dostosujesz.

ocenił(a) film na 9
misonka

Itd., itp. ...
Kontynuujmy, bo robisz się zabawna. Co dalej?
Rozumiem, że mamy oboje ujemne IQ?

jak45

A ty żałosny.

ocenił(a) film na 9
misonka

Dalej, mała, dalej...

jak45

Dalej, mały, dalej...

ocenił(a) film na 9
misonka

Zabrakło inwencji?

jak45

Chyba Tobie.

ocenił(a) film na 9
misonka

Powtarzać to łatwe - gorzej z inwencją. Rozczarowujesz mnie, chyba Ci odpuszczę...

jak45

Jak widać gorzej to masz ty. Chyba z główką. Niestety. W ramach milej porady od serca, polecam ci udać się do specjalisty...od głowy. Aha i skończ gimnazjum to moze będziesz ciut mądrzejszy.

ocenił(a) film na 9
misonka

Kulą w płot; jednak jesteś "cienka".
Nie możesz wymyślić czegoś bardziej oryginalnego? Jeszcze trochę i wypełnisz prawo Godwina

jak45

I co jeszcze napiszesz mądrego?

ocenił(a) film na 9
misonka

Diagnozę: jesteś zbuntowaną nastolatą, prawdopodobnie puszystą i pryszczatą, ubierasz się na czarno i nosisz "wojskowe" buty, jesteś skonfliktowana i z rodziną i z klasą. Marzysz skrycie o wielkiej miłości i żeby dostać się na jakieś studia (co będzie rudne wobec ocen oscylujądych wokół miernej).
Wyrośniesz na typową, zapuszczoną kurę domową z mężem niedojdą i dwójką tępawych dzieci.

jak45

Więc jednak masz coś z główką.

ocenił(a) film na 9
misonka

Jednak się rozczarowałem. Nie potrafisz ciekawie, inteligentnie "szczypać". Ubogi repertuar, zero pomysłowości - chyba diagnoza słuszna.
EOD

jak45

I kto to mówi.

ocenił(a) film na 9
misonka

...

jak45

,,,

misonka

Dziękuję za poprawę humoru:)

ocenił(a) film na 9
khamul189

Proszę bardzo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones