PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433650}

4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni

4 luni, 3 săptămâni şi 2 zile
7,4 26 085
ocen
7,4 10 1 26085
8,0 23
oceny krytyków
4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni
powrót do forum filmu 4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni

A goło na filmwebie o nim aż wstyd hehehe....

T_M_K

Dodaj jakieś informacje T.M.K. Jeśli nie pamiętasz, to na tym właśnie polega FW.

ocenił(a) film na 9
Rednacz_w_stanie_spoczyn

Nie wiedziałem, że to Wikipedia, działacie charytatywnie? Nie mieliście nikogo w Cannes?
A wyżyję się przy okazji: promujecie mainstreamową chałę aż miło, wciskacie ją tonami, jakoś informacji o komercji nie brakuje. Kino ambitne leży na całej długości. Mnie się już nie chce nic dodawać, bo wasz system nagradzania punktami jest kuriozalny, weryfikatorzy nabijają punkty na naszych zdobyczach. Na dodanie niektórych rzeczy czeka się miesiącami, dla mnie to nie ma sensu. Z jednej strony już się przyzwyczaiłem, z drugiej: jestem pod wrażeniem, że nic nie zamieszczono o laureacie jednej z najbardziej prestiżowych nagród świata. Rżnijcie z IMDB i innych źródeł jak się nie da inaczej.

ocenił(a) film na 10
T_M_K

Aż 5 osób już widziało ten film, zaskakujące...

ocenił(a) film na 9
Bodil

Dopiero 12.10.2007r. premiera w polskich kinach. Troche przesada..., ale na "Wiatr buszujący w jęczmieniu" też długo czekaliśmy. W październiku zobaczymy czy należała się złota palma dla rumuńskiego debiutanta.

ocenił(a) film na 10
czester

A jednak śmiem twierdzic, że to całkiem przyzwoita data premiery (nawet we Francji większośc filmów z Cannes wchodzi na ekrany po wakacjach). Grudniowa premiera "Wiatru..." to faktycznie była przesada, ale zawsze mogło byc gorzej - w końcu "Słoń" wszedł rok po zdobyciu Złotej Palmy! Nie mówiąc o "Rosetcie", która nigdy nie zagościła na polskich ekranach..

czester

film pojawi się na nowych horyzontach we wrocławiu już za 10 dni. :) także jeśli komuś zależy, to zapraszam do wrocka.

ocenił(a) film na 10
oleska

no i sie pojawiół- przepiękny film
niesamowita gra aktorska, niesamowite ujęcie i prowadzenie aktorów, niesamowity ukłon w stronę widza.
malutkie ale mam...ale to moze po tym jak wiecej osób zobaczy
9/10
do kina narodzie!

sla

a mnie trochę rozczarował. nośny temat, pomysł niby wykorzystany, ale jakoś tak bez polotu...

ocenił(a) film na 10
oleska

był polot właśnie w tym, że go nie było ;)
to wyciszenie, przeciągnięte sceny, bardzo długie ujęcia- czyli to co w innym filmie uznałabym za ogromny minud tu okazało sie ogromną zaletą.

sla

zgadzam się; powiedzmy, że temat popularny ostatnimi czasy, szczególnie w mediach, jednak film pokazał problem aborcji (przynajmniej takie mam odczucie) z możliwie ludzkiej strony; przez cały seans miałem wrażenie, że zaraz coś się wydarzy, coś strasznego, a tu "nic"; świetnie oddany niepokój i napięcie, które musi towarzyszyć bohaterom takiego zabiegu...


a co do braku komentarzy i ocen...nie rozumiem co was dziwi, skoro większość osób kino utożsamia z multipleksem:)

ocenił(a) film na 4
sla

Co to znaczy "ukłon w stronę widza"? Albo "przepiękny film" (to akurat nic nie znaczy jak się pisze namiastke recenzji- poleca się film ludziom lub nie). Jakimiś dziwnymi, pretensjonalnymi sloganami rzucasz.

ocenił(a) film na 10
czester

Premiera jest 5 pazdziernika, czyli dzisiaj

T_M_K

Tu można przeczytać recenzję tego filmu:

http://tygodnik.onet.pl/1548,1428224,dzial.html

ocenił(a) film na 10
ella_4

http://4.miesiace.3.tygodnie.i.2.dni.filmweb.pl/4+miesi%C4%85ce%2C+3+tygodnie+i+ 2+dni,2007,recenzje,FilmReview,id=433650

Tu też ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones