PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433650}

4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni

4 luni, 3 săptămâni şi 2 zile
7,4 26 089
ocen
7,4 10 1 26089
8,0 23
oceny krytyków
4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni
powrót do forum filmu 4 miesiące, 3 tygodnie i 2 dni

bardzo realistyczny i prawdziwy. Czasem wręcz za bardzo! Niektóre sceny poraziły mnie do szpiku! Nie chce napisac, że mnie szokło..., po prostu nie spodziewałem się tego.
Film traktuje o poważnym, trudnym temacie. Cięzki to film. Trzyma w napięciu.
Choc były momenty, kiedy stwierdziłem, że kobieta w ciąży jest strasznie lekkomyślna i nieodpowiedzialna. Np. w rozmowie z lekarzem (który swoją drogą wiedział co robi i potrafił wyjśc korzystnie z "transakcji"). Natomiast druga bohaterka jest b. odważn i przede wszystkim jest bardzo koleżeńska. Wiele zrobiła dla swej koleżanki. Zbyt wiele wg mnie. Czasem trochę zbyt zmierzła i marudna w rozmowie ze swoim chłopakiem.

Dobre to kino. pokazuje całą prawde o tym temacie. Jest kameralnym obrazem, wszystko dzieje się jakby blisko nas. Również tło historyczne i mentalnośc społeczeństwa pieknie zostały tu przedstawione.

Nie dziwie sie, że jury w Cannes nagrodziło ten obraz nagrodą główną.
polecam film, a także recenzje na Filwebie, niestety nie mojego autorstwa ;) Ładnie zostało to sformułowane.

pzdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones