PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622754}

40 lat minęło

This Is Forty
5,8 24 304
oceny
5,8 10 1 24304
6,1 12
ocen krytyków
40 lat minęło
powrót do forum filmu 40 lat minęło

Fajny

ocenił(a) film na 7

Troche za długi ale fajny na pewno lepszy od wpadki :)

ocenił(a) film na 3
Rdk89

2 godziny to stanowczo za dlugo, cala historie mogli zmiescic w 1 odcinku slabego serialu.

ocenił(a) film na 9
Nashael

Świetny film! ;) Kto wystawia takie niskie oceny? Fani Transformers? ;))

ocenił(a) film na 3
tiglatpilesiar

Ci którym nie minęło.

ocenił(a) film na 9
Nashael

znowu miłośnicy justina ? ;)

ocenił(a) film na 3
tiglatpilesiar

http://www.lastfm.pl/user/wiciekus

ocenił(a) film na 3
Nashael

Wszystko czego nie rozumiesz jest głupie i gorsze? ;)

ocenił(a) film na 9
Nashael

Stary, zamieściłeś tu linka z profilem jakiegoś dziada, żeby udowodnić że NIE słuchasz Justina Biebera??? ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ;))))))
TO NAJMOCARNIEJSZY ANSŁER w historii tego portalu ;)))) U Win;))))))) XDDDDDDDDDD

P.S. Polecam wszystkim by zapoznali się z mrocznym profilem Wacława i jego wypchanego szczura ;)

ocenił(a) film na 3
tiglatpilesiar

Miałem cię za tak inteligentnego, że zjedziesz rolką w dół i przeczytasz koment od właściela profilu jako dowód.
Zawiodłeś mnie.

ocenił(a) film na 9
Nashael

yyy...i zaraz się dowiem, że tak naprawdę nazywasz się Ismena i potrafisz rzucać zaklęcia? ;)))))))) jak to było? aha: ZOLTAN !

P.S. Przyznaj się - to Twój wypchany szczur podszepnął Ci tą niezwykła inicjatywę? ;) Na zdjęciu wygląda jakby chciał Ci coś przekazać... XDDDD

ocenił(a) film na 3
tiglatpilesiar

Aha, teraz przeczytaj caly dialog jeszcze raz i zadaj sobie pytanie czy zrozumiales film o kryzysie wieku średniego. Bo według mnie to jeszcze daleko ci do tego.

ocenił(a) film na 9
Nashael

Niezwykle zaimponowała mi Twoja odwaga w kontekście zamieszczenia Twojego profilu (niezmiennie tożsama z T. Pratchettem ;). Niemniej jednak uważam, że Focuault. w książce "Nadzorować i Karać" porównał rodzaj ludzki do wzajemnie zagryzających się szczurów i mógł mieć rację co nie? ;)

P.S. Ale jesteś wporzo, tez lubie Salyera, a nawet The Cure. Zostań moim znajomym bejb ;) Uwielbiam Twojego wypchanego szczura, moja dziewczyna też ma słabość do wypchanych wiewiórek i utworu "Blood and fire" Type o Negative ;))))

użytkownik usunięty
tiglatpilesiar

Otóż to - idealne podsumowanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones