PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637907}
7,5 17 831
ocen
7,5 10 1 17831
42 – Prawdziwa historia amerykańskiej legendy
powrót do forum filmu 42 – Prawdziwa historia amerykańskiej legendy

Jest to pierwszy film jaki postawilem skomentowac na filmweb, a robie to dlatego, ze nie
pamietam kiedy w tak przesadnie nudny sposob stracilem dwie godziny z zycia, ktorych juz nigdy
nie odzyskam. Film jest wyrezyserowany bez polotu a scenariusz plytki i bezbarwny ale nie mozna
sie dziwic skoro ta sama osoba robila obie rzeczy. Dziwie sie tylko Fordowi bo albo nie czytal
scenariusza albo byl nacpany godzac sie na role w tym pozbawionym jakiejkolwiek barwy filmie.
Dobre filmy dotyczace problemu rasizmu to chociazby Gran Torino, Miasto gniewu czy Komora.
Jestem wsciekly i odradzam film.

chamiprostak

zadziwiający komentarz. Odniosłem zupełnie inne wrażenie. Film bardzo dobry. Obejrzałem do końca, wcale nie wiało nudą. Trzeba mieć trochę wrażliwości i empatii, żeby się w niego wczuć. cham i prostak faktycznie może tego nie poczuć. Oceniasz jakieś durne komedie na 4, a ten film na 1/10 ? Lekka przesada. Ciekawe jak ocenisz najnowszy Straszny Film 5, skoro 42 jest nudą na 1/10. Życie Pi już było większą nudą niż ten film, jakie z niego arcydzieło.

chamiprostak

,,Dobre filmy dotyczace problemu rasizmu to chociazby Gran Torino, Miasto gniewu czy Komora". Filmy biograficzne opowiadaja o ludziach a nie o problemie egzystencjalnym. Ale rozumiem pisałeś pod wpływem emocji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones