PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96849}

50 pierwszych randek

50 First Dates
6,8 165 066
ocen
6,8 10 1 165066
6,1 15
ocen krytyków
50 pierwszych randek
powrót do forum filmu 50 pierwszych randek

POLECAM !!

ocenił(a) film na 9

Myślę że najlepsza komedia romantyczna jaką widziałem . Historia piękna i godna zapamiętania , jeśli ktoś zna lepsze proszę o polecenie ;)

ocenił(a) film na 8
sewicz152

również uważam że lepszej komedii romantycznej nigdy nie widziałem, oryginalna. niebanalna fabuła, chociaż trochę podobna do anime ef-a tale of memories,

sewicz152

ta godna zapamiętania jeśli jutro rano obudzisz się i będziesz pamiętał o niej :)) Heh ale nie to jest świetny film, polecam też ''Szkołę Uczuć'', też fajna historia romantyczna, ale z pewnością nie komedia, bardziej coś w stylu dramatu :) Polecam:))

sewicz152

i ja się pod tym podpiszę

użytkownik usunięty
sewicz152

godna zapamietania ale taka smutna, nie sadze ze potrafilabym byc w zwiazku z kims kto cierpi na utrate pamieci w taki sposob jak glowna bohaterka

Oglądałam moim zdaniem dużo lepszy film o podobnej tematyce. Chodzi mi o "Pamiętnik". Jeśli jesteście tak zachwyceni tym filmem to sądzę że "Pamiętnik" powali was na kolana :)

użytkownik usunięty
sexyboy

ogladalam pamietnik i bardzo mi sie podoba ale nie widze podobienstwa miedzy filmami

Serio? W obu filmach głównymi bohaterkami są kobiety, które nie pamiętają faceta, a w którym są zakochane i w obu tych filmach ów facet próbuje wszystko przypomnieć swojej wybrance. Nie są identyczne, ale ogólny pomysł na film owszem.

ocenił(a) film na 8
sexyboy

ojj sporo uproszczenie, poza powiedzmy motywem utraty pamięci
kompletnie inne kino, inny gatunek, zupełnie inaczej odbiera się oba filmy, zupełnie bym ich nie porównywała.

Pamiętnik jest fantastycznym filmem jeden z tych który mogłabym oglądać wiele razy i emocje grają mi na 100%. A ten filmik sympatyczne, lekkie, wesołe kino, polecam na piątek po ciężkim tygodniu pracy :)

szeryfsylwiak

Moim zdaniem Pamiętnik jest o niebo lepszy. Po prostu chciałam go polecić sewicz152 bo skoro 50 pierwszych randek sie jej tak straszne spodobało to sądzę że byłaby też zachwycona Pamiętnikiem.

ocenił(a) film na 10
sewicz152

50 pierwszych randek to najlepszy film tego typu jaki oglądała...
nie mam pojęcia czy ta choroba jest wymyślona czy też nie... ale dla mnie nie ma to znaczenia...
oglądałam trzy razy i za każdym jednym się wzruszyłam...
naprawdę polecam tym co nie oglądali....
a co do filmu pamiętnik to na pewno obejrzę.... ;)

ocenił(a) film na 10
sewicz152

Jestem twardo stąpającym po ziemi facetem a ten film potrafi wydusić mi łzę z oka. Muzyka w nim jest wspaniałym dopełnieniem. Oglądałem go już nie raz i obejrzę pewnie jeszcze wiele razy.

ocenił(a) film na 8
krawatos_3

To ja tez napisze , ze stanowczo POLECAM ! . Nie jestem romantykiem , ale po filmie miałem łzy w oczach ze wzruszenia.
Piekna historia , piekna Drew Barrymore , wspaniala sciezka dzwiekowa . Obejrze jeszcze Pamietnik skoro polecacie.

ocenił(a) film na 10
andrzejos87

http://www.filmweb.pl/Pamietnik

sewicz152

Dziwię się że dopiero teraz obejrzałem ten wspaniały film! Zawsze miałem jakiś "odrzut" od filmów romantycznych, a ten? Po prostu mistrzostwo!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones