PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480762}

500 dni miłości

(500) Days of Summer
7,1 152 293
oceny
7,1 10 1 152293
7,5 32
oceny krytyków
500 dni miłości
powrót do forum filmu 500 dni miłości

Rozumiem wspaniałą treść jaką niesie ten film. To tak na wstępie żeby nikt nie zarzucił mi, że nie zrozumiałam filmu. Treść jak najbardziej fajna i cenna. Jednak błagam Was, skąd te oceny? Film był tak nudny, że zabierałam się za niego dwa razy i dopiero za drugim razem obejrzałam do końca co chwilę sprawdzając ile jeszcze do tego końca zostało!!!
Mógłby być ciekawiej zrealizowany, mógłby również ukazywać trochę więcej "żywych scen". Tak żeby widza czasami rozbudzić.

ocenił(a) film na 5
siasiarzyna

było kilka fajnych scen, ale ogólnie średni, ta aktorka, a raczej jej rola strasznie mnie irytowała

ocenił(a) film na 3
mon_r

Mnie również.

ocenił(a) film na 5
siasiarzyna

Szczerze mówiąc mnie też jakoś nie zachwycił. Główni aktorzy byli raczej przeciętni i niczym się nie wyróżniali, a cała historia nie była jakoś wybitnie oryginalna.

ocenił(a) film na 9
OlgaPeppers

Joseph Gordon-Levitt przeciętny :o

ocenił(a) film na 5
agamel

Tak, według mnie aktor musi posiadać coś więcej niż tylko ładną buźkę.

ocenił(a) film na 9
OlgaPeppers

Czy ja napisałam, że on jest przystojny? Szczerze to w tym filmie wyglądał jak ciapa trochę.Chodziło o cały jego wizerunek, po prostu pierwszy raz spotykam osobę która uważa Levitta za przeciętnego ;) A Zooey to aktorka kompletnie wyróżniająca się, nie potrafię w ogóle rozgryźć jej charakteru, ale to moje zdanie ;)

ocenił(a) film na 8
siasiarzyna

Ubawiłaś mnie, więc powiem to: zarzucam Ci, że nie zrozumiałaś filmu.

ocenił(a) film na 5
siasiarzyna

Dokładnie indie-bzdury w oczywistych rozmowach o niczym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones