PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480762}

500 dni miłości

(500) Days of Summer
7,1 152 349
ocen
7,1 10 1 152349
7,5 32
oceny krytyków
500 dni miłości
powrót do forum filmu 500 dni miłości

Spowiedź:

ocenił(a) film na 10

ile razy obejrzeliście już 500 days od Summer? :)

Diana_9

a co za pierwszym razem nie zrozumialas :) ?

ocenił(a) film na 10
Amiga1240

Bardzo zabawne. ;p Są pewne filmy, które chętnie ogląda się więcej niż jeden raz, mimo że rozumie się je doskonale. :)

ocenił(a) film na 10
Diana_9

taakk.. są takie do których powraca się mimo, że oglądało się ich wiele
razy i że się go zrozumiało... kiedy ogląda się film po raz któryś zawsze
odkryje się coś nowego na co nie zwróciliśmy uwagi oglądając go pierwszym
raz:):)

ocenił(a) film na 9
BlackVampire

oo ja już dwa razy ale planuję conajmniej kolejne 2 ;)

mr_jinks

a ja jeden raz, dzis, ale obejrze jeszcze. :-)

użytkownik usunięty
othergaa

Ledwo wytrzymałem 1 raz i to na przewijaniu. Strasznie nudna produkcja.

Amiga1240

Ani razu i nie mam zamiaru. Jest dużo dobrych filmów do obejrzenia.

ocenił(a) film na 9
Diana_9

3 razy :)specyficzny klimat i dlatego ...

Diana_9

Jeden. I mi wystarczy. Szybko do tego filmu nie powrócę. Jak dla mnie jest to przeciętny film, jakoś za bardzo mnie nie zaciekawił.

ocenił(a) film na 4
Smilex

No ten film to napewno nie nalezy do typu filmow do ktorych sie powraca z przyjemnoscia. Juz wystarczy ze raz sie przemeczylam..

ocenił(a) film na 1
czarna404

Największe rozczarowanie ostatnich lat. Nigdy nie obejrzę już żadnego filmu z Zooey - Wyłupiastooką :-) Nie będę się rozpisywał, żeby nie zostać zmiażdżony przez filmwebową lożę, powiem krótko : omijać tego gniota szerokim łukiem ! Lepiej łuskać pestki dyni przez 95 minut i układać z nich jakiś imponujący wzorek :-)

ocenił(a) film na 8
Leonard_Shelby

Film nawet ciekawy, choć spodziewałam się czegoś innego. Myślę jednak że kiedyś do niego wrócę. Ja z kolei bardzo lubię Zooey Deschanel i przyjemnie mi się na nią patrzy w filmach, uważam, ze jest dobrą aktorką:)

ocenił(a) film na 8
Diana_9

Film obejrzałam raz, ale pewnie jeszcze kiedyś do niego wrócę. Za to
soundtracku wysłuchałam już chyba kilkadziesiąt razy...

ocenił(a) film na 8
Elenoir

najlepsza piosenka the temper trap - sweet disposition <3
film, obejrzany tak dawno, a piosenki słucham do dziś

ocenił(a) film na 10
Diana_9

film niesamowity, swietna opowiesc o milosci mysle ze jeszcze wiele razy
obejrze ten film tak samo jak Maly Manhattan :***

ocenił(a) film na 9
perelkaaa

obejrzalam go 3 razy , poniewaz za 1 i 2 wogole go nie zrozumialam . film taki se , bez rewelacji

Diana_9

Ja uważam, że filmy tego typu, choć nie złe są jednak tylko na jeden raz... Kilka razy natomias obejżałem chociażby takie filmy jak "Rozmowy przy wycinaniu lasu" czy też "Man from Earth", ale to zupełnie inna kategoria...

ocenił(a) film na 10
Ramirez_3

Bardzo chętnie wracam do tego filmu. Tylko polecam w wersji orginalnej - bez tłumaczenia polskiego. Osobiście jakoś nie mogę przetrawić polskiego lektora - odbiera cały urok filmu.

ocenił(a) film na 6
niupek

ja tylko raz bo tyle mi starczy film jest dobry ale nie jest to arcydzieło które można oglądać regularnie i bez końca a ten temat jest BEZNADZIEJNY

-"Więc po co się w nim wypowiadasz ? "
-A po to żeby wyrazić pogardę dla tak głupiego tematu

ocenił(a) film na 8
Diana_9

Dopiero raz :) Ale chyba skuszę się na kolejny seans :)

ocenił(a) film na 10
Redox

3 razy i napewno obejże jeszcze nie raz

ocenił(a) film na 9
Diana_9

Cztery, ale to na pewno nie koniec. ;)
Za to mogę się pochwalić, że znam część tekstów na pamięć.

ocenił(a) film na 8
Diana_9

8 :D ma coś w sobie ten film, naprawdę ;)

ocenił(a) film na 7
Diana_9

Raz. To dobry film, ale bez rewelacji, znam dużo lepsze. Nie wiem jak was, ale mnie reklama Ikei doprowadzała do szaleństwa ;)

Diana_9

Całe Pińcset :D

Diana_9

Ledwo raz, czekałem aż się skończy.

ocenił(a) film na 9
damian6d17

Już z 5-6. Uwielbiam ten film! Jeden z lepszych jakie ostatnio oglądałam!

ocenił(a) film na 10
Miss Imagination

Od pierwszego obejrzenia, tj. dokładnie 8 listopada 09r, wracam do niego co jakieś 1.5 ms:). Uwielbiam.
Ostatnio - przedwczoraj:)

Coraline_Jones

zero jak na razie ;|

ocenił(a) film na 6
moargh

Nie widzę większego sensu, żeby ten film oglądać więcej niż. Historia pewnego romansu, parę zabawnych momentów i tyle.

szwarzenegger

To twoje zdanie. Ja na pewno wrócę do tego filmu niebawem:)

ocenił(a) film na 3
damian6d17

ja tak samo!

użytkownik usunięty
Diana_9

Głupota. Raz widziałam i starczy.

ocenił(a) film na 7

Nie jest to typowa komedyjka romantyczna więc przyjemniej się ogląda, a to czy ktoś chce obejrzeć raz na jakiś czas to jego sprawa.

Zgadzam się

Diana_9

Na razie dwa. Ale na pewno film trafi do mojej kolekcji dvd, bo jest jakoś wyjątkowy dla mnie.

ocenił(a) film na 8
Diana_9

Raz.. Ale chętnie powtórzę.. ;)

ocenił(a) film na 7
Diana_9

Dwa razy.

Diana_9

oglądam właśnie piąty raz.
Bardzo niewiele filmów oglądam więcej niż raz. Te tytuły mogę policzyć na palcach jednej ręki, zwyczajnie nie lubię oglądać filmu, który już widziałam, z wyjątkami. Są takie, do których z przyjemnością wracam, prawie znam je na pamięć.
Ten jest jednym z nich i tak na prawdę nie umiem powiedzieć dlaczego.

ocenił(a) film na 9
Diana_9

stale do niego wracam! jestem cuuuuudowny :)

ocenił(a) film na 9
Diana_9

Z 4? Albo i 5. Czasem nawet włączam sobie niektóre sceny, gdy się nudzę. Uwielbiam ten film. Lekki, zabawny, a do tego bardzo dobrze sklejony i obmyślony no i oczywiście zagrany. Tak jak piszą inni użytkownicy powyżej, jeden z moich ulubionych filmów i nawet nie potrafię dokładnie powiedzieć dlaczego. Po prostu do mnie trafia. Sama zastanawiam się, kiedy wreszcie mi się znudzi. XD

ocenił(a) film na 8
Diana_9

4 razy :D idealny na zly humor!

ocenił(a) film na 10
Diana_9

niezliczenie wiele :) KOCHAM ten film. jest moim ulubionym, nieważne ile razy do niego wrócę... :)

Diana_9

Myślę, że ten film nabiera dodatkowych wartości, gdy możesz się z nim utożsamić. Jeżeli ktoś pisze, że się strasznie wynudził na tym filmie, to może świadczyć jedynie o jego małym doświadczeniu życiowym. I nie piszę tego aby komuś dopiec, ale zobrazować pewny punkt widzenia na ten film.

Diana_9

Raz i wystarczy.

użytkownik usunięty
Diana_9

raz. wiecej nie chce.

ocenił(a) film na 8
Diana_9

Obejrzałam dziś 5 raz. Soundtruck też świetny i przesuchany z tysiąc razy :) Również uważam, że film ma w sobie magnetyzm i nie sposób do niego nie wracać. Pozdrawiam wszystkich fanów filmu ;)

ocenił(a) film na 8
abejka1

3 razy ;)

ocenił(a) film na 10
Diana_9

6 razy i to w dość krótkim czasie kilku miesięcy co mi się nigdy wcześniej nie przydarzyło. Może jest to rzeczywiście, jak to już ktoś nie raz zauważył film "porozstaniowy", ale każdy kto przeżył jakiś dłuższy związek, zakończony rozstaniem będzie mógł odkryć w tym filmie wiele wspólnego z własną sytuacją bo wiele jest tam prawdy o związkach: oczekiwaniach, zawodach i pytaniach (odpowiedzi) dlaczego.
Ale najważniejsze w tym filmie jest to że niesie za sobą niesamowity optymizm i taką jakąś nadzieję że to wszystko jest bardziej magiczne...

ocenił(a) film na 10
Diana_9

3x :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones