PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628324}

6 kul

Six Bullets
6,3 8 122
oceny
6,3 10 1 8122
6 kul
powrót do forum filmu 6 kul

Nie ma się nad czym rozpisywać to już kolejny film w ciągu 2 lat moich idoli z dzieciństwa, którzy jak każdy z nas starzeją się- jednak jakoś chyba trudno im to przychodzi , bo ciągle graja twardzieli, w filach akcji.
Stallone, Willis, Schwarzenegger, teraz van Damme elita -elit z przed lat, zastanawia mnie po co im to?
nie boja się ze "ta starość" my widzimy, ze tez szybkie kopniaki nie są już takie błyskawiczne, ze to wszystko jest takie zwolnione i naciągane?!
szkoda, może lepszym wyjściem byłoby zagranie w innym gatunku filmowym, może coś spokojniejszego..może wtedy byliby bardziej wiarygodni...hmm,....
no cóż film slaby , wolny, bez dobrego scenariusza, efektów..niczym się nie broni..
ale ze van Damme to mój idol z dzieciństwa..
daje 4/10

ocenił(a) film na 10
byk1

Chrzanisz.

ocenił(a) film na 7
aza_0_9_z_

Dobrze mówisz!

aza_0_9_z_

Ja tez daje 10

ocenił(a) film na 10
byk1

A apropo twojej wypowiedzi.Zastanawiasz się po co im to.Po to do cholery,że oni są aktorami.I to w dodatku kina akcji i dopóki będą w formie i będą czuć się na siłach będą robić te filmy i chwała Bogu.Niech robią nawet jeszcze 20 lat.

P.S
Jak mówisz,że kopniaki są wolne to sam zrób szybszy.Krytycy zas...ani.

ocenił(a) film na 4
aza_0_9_z_

Mam tylko nadzieję że nie będą umierać "naprawdę " w kinie!
Jak aktor nie jest wiarygodny,albo fizycznie(może o kulach albo na wózkach ?!) tez!! nie daje rady to powinien trochę odpuścić.
A tak poważniej kurcze jest tylu "wiekowych" aktorów wykorzystujących swój potencjał (np.Anthony Hopkins,Morgan Freeman,którzy tworzą genialne kreacje, nie robią czegoś co jest naciągane).
Przyznałbym Ci racje gdyby chodziło o Lwie serce, Krwawy sport ,Rocky, Rambo, czy Terminatora.To klasyka oni wtedy byli genialni,i gdyby chociaż w połowie ten film był taki, to moja ocena byłaby inna.
Jeśli lubisz "takie kino akcji" to ok..ale jak już piszesz dla kogoś to bądź przynajmniej TROCHĘ OBIEKTYWNY!!!

ocenił(a) film na 10
byk1

Okey.Wiesz,ja ogólnie lubię takie filmy jak ten.Tu było w sumie ze trzy cztery gatunki.Thriller,Dramat,Akcja,Kryminał.A co do kopniaków Van Damme'a to na tej pierwszej walce zrobił dobrze i dynamicznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones