PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555157}
4,6 28
ocen
4,6 10 1 28
7 Lives
powrót do forum filmu 7 Lives
marcinkf

A moze raczysz sam obejrzec tam gdzie mozna go zobaczyc i podzielic sie z innymi JAKAS OPINIA w stylu 'czy??? warto???', zamiast siedziec bezczynnie i czekac az ktos przyniesie Ci JAKIES OPINIE na tacy... Te opinie pisza ludzie, dla ktorych ich czas rowniez jest cenny, nie jakies puste boty, ktore maja Ci sluzyc... Poswiec sie dla innych, leniu!

/SIMON

SIM0N_filmweb

Nie warto

CichyMorderca

NIEWARTO DZIEKI ZA INFO....

SIM0N_filmweb

a moze wiecej!!!!!! inteligenci w szukaniu na torrentach lub precyl lub forumsoftu i bedziesz wiedzial - TROCHE INWENSCJI.....

SIM0N_filmweb

ps. nastepnym razem troszke sam poglowkuj jesli masz czym i dopiero pisz komentarze odpowiedzi pozdrawiam

marcinkf

Tos mi chlopcze istotnie blysnal miejscowkami i ponadprzecietna inteligencja... Precyl, torrenty itd... LOL Ogarnij sie. Mniej wykrzyknikow, wiecej myslenia i przede wszystkim kurs czytania ze zrozumieniem, bo z ciemnota Twojego pokroju, ludzkosc wyginie jak mamuty.

SIM0N_filmweb

JA NIEJESTEM I NIEBYLEM NIEGRZECZNY DO CIEBIE ale jesli cie takie slownictwo dowartosciowuje jak sie do kogos tak zwracaswz okej . pozdrawiam i zycze milego dnia i tygodnia..

marcinkf

Nie gniewaj sie Marcin, ja nie zamierzalem Ci ublizac. Sam sie prosisz o takie traktowanie, ignorujac wypowiedzi innych i przedstawiajac watpliwa nauke, o ktora nikt Ciebie nie prosil. Po prostu przeczytaj raz jeszcze moja pierwsza wypowiedz ze zrozumieniem i nie denerwuj sie. Nie interesuje mnie skad sciagasz filmy - przez wieloletni kontakt z internetem poznalem miejsca o wiele bardziej przyjazne, stworzone przez pasjonatow, profesjonalistow, z materialami najlepszej dostepnej jakosci, wiec Twoje wskazowki sa mi absolutnie zbedne; tym bardziej jesli mialyby stanowic odzwierciedlenie poziomu Twojej inteligencji, o ktorej wyzej wspomniales. Torrent w dzisiejszych czasach, to shit - istnieja sposoby zdecydowanie bardziej legalne, zapewniajace nie tylko komfort i bezpieczenstwo, ale rowniez maksimum zadowolenia, przy minimum ryzyka i czasu oczekiwania. Ale o tym nie bedziemy tutaj rozmawiac.
Tlumacze po krotce, czego dotyczyl moj pierwszy adresowany do Ciebie post:
Otoz napisales, ze film jest juz dostepny, ze mozna go juz zobaczyc, ale o opinie prosisz innych, zamiast skorzystac z okazji, obejrzec go i napisac wlasna opinie dla innych... I to tyle. Irytujace jest, ze tacy jak Ty, czekaja na innych, kaza im poswiecac czas dla wlasnej wygody, kiedy moglyby same wniesc cos od siebie, poza informacja, ze film jest juz dostepny. Rozumiesz? Nic poza tym. Nie zamierzalem Ci jakkolwiek ublizac. Pytasz o opinie, zamiast cierpliwie poczekac. Jesli ktos bedzie mial ochote, na pewno napisze. Takie nawolywanie jak Twoje, gdzie w tle dodajesz, ze film jest juz dostepny, nijak ludzi nie zmotywuje, wrecz przeciwnie, moze sprawic, ze odechce im sie pisac. Tyle tylko, ze oni milcza, a mi akurat zechcialo sie w tej kwestii odezwac. I to wszystko ode mnie Marcinie. Bez urazy i rowniez milego dnia oraz wszystkiego dobrego, szczegolnie poza Filmweb'em.


/SIMON

SIM0N_filmweb

Jedziesz po nim Simon bo sam chciałem.
I tak mam czym głowkować mendo i co to jest Inwenscji.
Acha i dla takiego muła to warto Enjoy bucu

CichyMorderca

DZIEKI:-) ?simon to wiadomo "kto" niewarto z nim pisac wiecej... pozdrawiam

CichyMorderca

Jade po kims czy nie - to Twoja ocena, Twoj punkt widzenia @CichyMorderca. Ja tylko reaguje na zjawisko, na ktore bylo mi dane tutaj trafic. @marcinkf, to typ specyficzny. Dlaczego tak uwazam @Marcinie - otoz wciaz pozostajesz w swoim odizolowanym od rzeczywistsci swiecie. Nie dosc, ze nie probujesz przeanalizowac, co pisza do Ciebie inni, sam piszesz chaotycznie, cokolwiek bez skladu. Twoj ostatni komentarz napisales kompletnie na 'odwal sie', czyli po prostu byle jak, ze juz nie rozwine watku, dotyczacego adresata Twojej wypowiedzi... I wiesz co - warto jest pisac z kazdym, jesli ma sie cos istotnego do przekazania, poza checia zrozumienia, co niesie jego, przekaz...
Wszystkiego dobrego obu Wam zycze i koncze ta debate, bo choc staram sie wywalic kawe na lawe, jak prostemu chlopu i tak dialog wychodzi z tego zaden. Szkoda tylko troche ludzi, ktorzy rozczajuja sie tym gladzeniem, ktore zastana tu zamiast jasnej i konkretnej opinii na temat tego filmu...

Pozdrawiam,
SIMON

SIM0N_filmweb

Ok, może Marcin pisze trochę niezrozumiale i czasami bardzo odbiega od tematu...
Ale to Ty na niego wsiadłeś. 12 postów, a 4 z nich to Twoje półstronicowe elaboraty.
Ja nie lubię się męczyć na filmach. A idąc do kina, czy wypożyczając film najpierw wolę sprawdzić, czy warto. Pytanie więc kieruję do ludzi, którzy widzieli i chcą się podzielić swoją opinią na ten temat ;-)

baterby

SIM0N-a to chyba nikt niebedzie potrafil "zanalizowac" nawet on sam :-) siebie niejest wstanie ale cotam WIECEJ niewarto pisac! .

marcinkf

Dzizas, chlopacy, coscie Wy tacy spieci... Przeciez ja tu bylem tylko gosciem, wpadlem na chwile, wyrazilem swoje zdanie i sobie poszedlem, a Wy mi zaczynacie budowac legende. Nie wiem jak Marcin pisze, bo nie jestem tu stalym bywalcem jak Wy i stylu pisania Marcina nie mialem okazji poznac. Moja pierwsza wypowiedz dotyczyla tylko i wylacznie tego, co jako gosc zastalem na stronie dotyczacej filmu, a tam zastalem desperackie nawolywanie ['????'] do ludu, o opinie na temat tresci. Wiec prosze mi tu nie szlochac, bo skadze ja moglem wiedziec, ze staly bywalec Marcin zwraca sie do swoich znajomych z serwisu...
Nie sciagajcie mnie tu juz wiecej. Napiszcie moze w koncu jakas recenzje, czy cos w tym stylu, z pozytkiem dla innych gosci, a te p'erdoly odlozcie na bok, bo moj post to byla bardziej motywacja do dzialania, niz zalozona z gory chec jazdy po kimkolwiek.
@Marcin: Jesli chodzi o analize osobowosci itp, nie mam z tym najmniejszego problemu, choc jak sam sie przekonales, nie zawsze wynik tej analizy jest zgodny z oczekiwaniami analizowanego... Raz jeszcze powtarzam - nie gniewaj sie Marcin, ja tu po nikim nie zamierzalem jechac, niepotrzebne mi to do szczescia, czy jakichkolwiek innych wyzszych celow, wiec jesli poczules sie moim wstepem urazony, uznajmy, ze sp'eprzyles analize mojego posta i pozostanmy w pokoju.
Wszystkiego dobrego. Dla adwokatow, obroncow i przygodnych pocieszycieli, rowniez.

/SIMON

marcinkf

BTW 'after w.... party THEend' - Ekhm... Bardzo kul.

/SIMON

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones