PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129783}
5,7 24 849
ocen
5,7 10 1 24849
2,7 3
oceny krytyków
7 krasnoludków Historia prawdziwa
powrót do forum filmu 7 krasnoludków - Historia prawdziwa

no coz... w necie spodobalo mi sie w czyjejs recenzji okreslenie o polskim dubbingu, ze jest to duzy dmuch w mala trabe.

idealnie okreslenie. film jest na prawde bardzo kretynski, jezeli chodzi o aktorow, scenerie [szlag by trafil te blueboxy], historia nawet nie wciaga. powtarzajace sie motywy jak np. bicie loczka, wspominanie o owej nocy jest bylo za kazdym razem coraz bardziej drazniace.

podobal mi sie natomiast polski dubbing. musze przyznac, ze pierwszy raz widzialem dobry polski dubbing, do filmu nieanimowanego. bylem zdziwiony. znakomity wojewodzki, maklowicz, nawet rutkowski pasowal do swojej roli [jakby z zycia wziete, nie wyszlo, nasciemnial to do wiezienia].

piosenka polska ta 'hej bracie, hej...' nie wpadla mi w ucho, czyli nie bedzie wielkim przebojem jak 'wyginam smialo cialo' ;]

jednak jedna scena spodobala mi sie bardzo, a dokladniej ta z przedstawieniem o 3 malych swinkach ;d

ocenił(a) film na 7
jet

Mi się tam film spodobał - najbardziej właśnie trzy świnki ;-)

jet

musze przyznać,że faktycznie spodziewałam się czegoś lepszego. W filmie można było znaleźć tylko kilka fajnych tekstów "które im się udały".
Na uwage zasługuje jednakże dubbing,gdyż byłam pod wrażeniem kiedy usłyszałam wykonawców.

Ogólnie uważam,że film tego typu można obejrzeć sobie w domu, nie potrzebne są do tego efekty kina.

ps. scena z 3 małymi świnkami faktycznie była dobra i jeszcze ta "ooo kłudka " :D:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones