PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656289}

72 godziny

3 Days to Kill
6,3 37 165
ocen
6,3 10 1 37165
4,7 9
ocen krytyków
72 godziny
powrót do forum filmu 72 godziny

Moim zdaniem w gatunku powinno być raczej: Akcja, Komedia, bo thrillera to się tam nie
doszukałem, za to momentami było nawet dość zabawnie.
Całość dosyć lekkostrawna i efektowna (w znaczeniu efekeciarska), ale jak dla mnie to oglądało się
to doś przyjemnie.

ocenił(a) film na 7
MacMarko

film jest przyjemny, fajnie się go ogląda

ocenił(a) film na 8
MacMarko

No ja właśnie nie wiem też czemu to ma taki gatunek. Może Luc pod ch.j załadował wszystkich żeby było jeszcze śmieszniej ? Nie mam pojęcia o co chodzi ? :)

MacMarko

"Oglądnę sobie dziś jakąś akcje-thriller, jakieś mocniejsze kino". Hm no cóż... kurcza no kto uważa, że ta lekka akcja zabarwiona komedią jest i thrillerem? Nie powiem, film mi się spodobał, ale no... patrzyłam się z kilka razy kiedy w końcu koniec... nastawiłam się na dobry film akcji i thriller, tymczasem... no było miło, i oglądałam dalej licząc na to że ta akcja się rozkręci. Po prostu jestem nienasycona!! Zaraz pomyślę jaki film by obejrzeć i który z pewnością będzie mnie wciskał w fotel. ;)

joka_2

I masz coś?

ocenił(a) film na 8
MacMarko

Zgadza sie, malo tu thrillera, ale przyjemny film akcji z zabarwieniem komediowym tez fajnie oglada. Mi sie podobal, polecam!

ocenił(a) film na 7
MacMarko

Przybijam się pod wypowiedzią
Poważniejszy Blues Tajniaków

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones