PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34072}

8 kobiet

8 femmes
7,0 21 454
oceny
7,0 10 1 21454
6,5 13
ocen krytyków
8 kobiet
powrót do forum filmu 8 kobiet

Inny niż wszystkie. Warto zobaczyć zwłaszcza ze względu na nietuzinkowy scenariusz i
realizację. Miłe dla ucha piosenki i zaskakujące zakończenie. Wspaniały film! Cudowny,
cudowny, cudowny! Świetnie można wyczuć napięcie między bohaterkami, co tworzy
wspaniałą atmosferę. Niesamowita pajęczyna zdarzeń - reżyser naprawdę genialnie
pociąga odpowiednimi nićmi, aby nas poruszyć, zadziwić, wręcz zaszokować.

ocenił(a) film na 9
nikah

Zgadzam się z Tobą, film świetny, zawsze do niego wraca. Sporo w nim psychologii w tych kontaktach damsko-damskich. Każda kobieta coś ukrywa, ma jakieś tajemnice, każdą z każdą coś łączy chociaż o pewnych więzach dowiadują się dopiero później. Koniec filmu jest zaskakujący czyli taki jaki najbardziej lubię i przyznaję- całująca się z kobietą C. Denevue, i to z nie byle jaką, świetnie!!! :)

ocenił(a) film na 9
agapoem

Daje 9/10. Film jest rewelacyjny! Bardzo mi się podobał...Do końca nie wiadomo kto zabił, przy tym świetna gra aktorska, piosenki i scenografia:) Taka perfekcyjna... .

ocenił(a) film na 9
Michelle_Monn

:-) Zgadzam się

ocenił(a) film na 6
nikah

Jak to 'nie wiadomo kto zabił?' ;]

ocenił(a) film na 9
ReadyFreddie

Na końcu wiadomo :-) ale do samego rozstrzygnięcia człowiek nie wie i za każdym razem zmienia podejrzaną :-)

ocenił(a) film na 10
nikah

też popieram!

ocenił(a) film na 7
nikah

Ja się właśnie rozczarowałam, przewidzałam koniec zanim akcja rozkręciła się na dobre, wcale nieprawda, że nie wiadomo jak się skończy, zwłaszcza, jeśli czyta się dużo kryminałów Agaty Christie.

ocenił(a) film na 7
nikah

A ja się właśnie rozczarowałam, przewidziałam koniec zanim akcja rozkręciła się na dobre (a oglądałam ten film mając 16 lat). Zakończenie naprawdę nie jest zaskakujące, zwłaszcza jeśli się czyta kryminały Agaty Christie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones