PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34072}

8 kobiet

8 femmes
7,0 21 445
ocen
7,0 10 1 21445
6,5 13
ocen krytyków
8 kobiet
powrót do forum filmu 8 kobiet

dziecko Marcela

ocenił(a) film na 10

Jest tylko jeden problem. W jednej scenie starsza córka mówi siostrze, że jej dziecko jest Marcela. Nie rozumiem tego, chyba nie zostało wyjaśnione, albo nie dosłuchałam...

ocenił(a) film na 8
gawela7

A czego tu nie rozumieć- starsza siostra nie była biologiczną córką Marcela, tylko jego kochanką i zaszła. To wszystko.

lew890

No nie jest to takie oczywiste, bo Suzon nie wiedziała przecież, że on nie jest jej ojcem, a poza tym nie było jej przez cały rok w domu.

ocenił(a) film na 8
elcia_06

Dokładnie. Prawdopodobnie Suzon powiedziła tak, żeby dosrać siostrze (wzorem swojej matki zwględem ciotki).

ocenił(a) film na 7
rurabomber

Nie wiem jak jest w polskiej wersji językowej, ale w oryginale matka wyraźnie mówi Suzon, że Marcel nie jest jej biologicznym ojcem. Wyjaśnia jej, że jej prawdziwym ojcem jest jedyna miłość jej życia, mężczyzna, który zginął w wypadku jeszcze przed narodzinami Suzon.

alouette891

Tak, to załapaliśmy :D Chodzi o to, że Suzon dowiedziała się o tym, gdy już była w ciąży. Gdyby ojcem był Marcel to musiałaby jednak pojawiać się w tajemnicy w domu. Poza tym, co by to było - kazirodztwo, gwałt? Również mi się wydaje, że nikt tego nie wytłumaczył i nie wiadomo, o co chodzi...

ocenił(a) film na 7
parapluie89

Po latach... Ewentualnie mogło tak być, że jednak ojciec wiedział, że nie jest jego córka i ją poinformował, choć kto to wie, tam było tyle blefów zastosowanych przez jedną kobietę w stosunku do drugiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones