PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181525}

9 kompania

9 rota
7,8 100 340
ocen
7,8 10 1 100340
6,9 8
ocen krytyków
9 kompania
powrót do forum filmu 9 kompania

Wypisujcie najlepsze sceny z filmu:D
To ja zacznę:
- lekcja i słynny "plastik"
- scena z Wróblem
- "Ahmed"
Teraz wy wypisujcie

ocenił(a) film na 8
Walka_dalej_trwa

Która scena z Wróblem?

ocenił(a) film na 9
Zmo

Jak to która? Ta, w której Lutajew wdmuchiwał mu dym do ust...

ocenił(a) film na 10
Nefariel

Nie ta ze szczaniem

ocenił(a) film na 9
Walka_dalej_trwa

Nuuu, tutaj się człowiek nie zgadza. D:

ocenił(a) film na 10
Nefariel

Dla mnie najlepsza ze sprezentowaniem amuletu szczęścia. Zaraz potem "dawca' zginął...

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 7
Walka_dalej_trwa

dobra była scena, mało kto może ją zauważył (krótka bardzo), jak jeden z głównych bohaterów (ten ze srebrnym zębem), próbował "obczaić" jak strzelać tym karabinem z krzywą lufą co mu wydali :)

ocenił(a) film na 10
mothzart

Aaa, pamiętam. To już było jak obsadzili tą placówkę na której była ostatnia bitwa. Tak w tamtych czasach i w tamtej wojnie było, lepsze sztuki broni często opychali gdzieś na czarnym rynku, a żołnierze dostawali takie wehikuły z krzywymi lufami. Jeszcze jak mu wydali tą broń to tamten żołnierz coś zaczął gadać a ten kierownik magazynu do niego: "Powinieneś być dumny z tej broni strzelał szeregowy Jakiśtam który zabił 20 duchów zanim nie rozerwał go granat." :)

ocenił(a) film na 10
mothzart

Dla mnie najlepsza ze sprezentowaniem amuletu szczęścia. Zaraz potem "dawca' zginął...

ocenił(a) film na 8
Walka_dalej_trwa

Jak Stas zaufał dzieciakowi, a ten mu podziękował kulką w plecy. Scena nie jest zabawna, ale edukacyjna powiedzieć można.

ocenił(a) film na 10
Walka_dalej_trwa

Najlepsza ze sprezentowaniem amuletu szczęścia. Zaraz potem "dawca' zginął...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones