PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720385}

April 9th

9. april
6,2 541
ocen
6,2 10 1 541
9. april
powrót do forum filmu 9. april

Oglądałem już dużo różnych filmów wojennych ale obejrzenie walk toczonych przez wojska rowerowe jest bezcenne. Przy okazji należy zwrócić uwagę na hełmy wzór 1923 które były unikalne bo żadna inna armia poza duńską ich nie używała.

ocenił(a) film na 10
Raedwald

to jest dobry przykłąd tego ze chcesz pokoju to przygotuj się do wojny, chyba wtedy przodkowie PO i Kodowców rządzili Danią tak samo uważają jak PO i kodowcy "strategia obrona jest prowokacja a manewry Niemców juz nie " tak samo uwazają Partia PO, PSL , Kodowcy i Rosyjscy trolle ze Rosyjskie prowokacje to nie prowokacje

ocenił(a) film na 5
Raedwald

No dobra. Zdecydowałam się obejrzeć ten film li ze względu na komentarz o wojskach rowerowych ;)
Moje niedouczenie - oddziały rowerowe to był wręcz standard w armiach praktycznie wszystkich państw.

ocenił(a) film na 7
esel

Wiem że to był standard ale w ilu filmach widziałeś użycie tych wojsk na polu bitwy ? Bo wydaje mi się że w filmach wojennych wojska rowerowe w akcji to raczej rzadkość, choć może się mylę.

ocenił(a) film na 5
Raedwald

Zgadza się ;)
Dlatego decyzja po Twoim komentarzu (w moim przypadku) mogła być tylko jedna - koniecznie obejrzeć film!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones