PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=239166}

Aż poleje się krew

There Will Be Blood
7,7 90 842
oceny
7,7 10 1 90842
8,7 42
oceny krytyków
Aż poleje się krew
powrót do forum filmu Aż poleje się krew

...... filmów "ponaddwugodzinnych" jakie miałem okazje obejrzeć. Przykuwa uwagę tak, że nawet nie wiadomo kiedy i 3 godziny zleciały.
Znakomity. Szczerze polecam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
baca350

Sensownie tylko na Inne

Halvard

Hal -- wybacz nie poznałem.
To bym przywalił z grubszej rury! Hej!

Halvard

A film dobry, ale jakis męczący. Nie chce go oglądac drugi raz. H.

ocenił(a) film na 9
baca350

Jest ciężki to fakt i długi. Ale dla mnie jest świetny.
Pzdr. Pastuchu!!!

ocenił(a) film na 8
baca350

Dupa! Pragnię się go oglądać i trzeci,czwarty raz !

ocenił(a) film na 10
Halvard

Fakt ;) To filmowe arcydzieło, wysmakowany, zimny dramat z popisową rolą Day-Lewisa. Wszystko jak należy. Od Daniela nie da się wręcz oderwać wzroku. Grzechem nie byłoby wspomnieć o Dano :P Chyba najlepsza rola w karierze Paula.

Choć "There Will Be Blood" widziałem już chyba 3 raz to nie zmienia faktu, że smakuje zawsze tak samo dobrze :)

ocenił(a) film na 9
MF13

Oj Dano mi nerwów napsuł. Świetnie zagrał tego "świętego" sku^^^^^na :) Aż kusiło, żeby podejść do ekranu i mu wirtualnie przypierdzielić.
Obie role znakomite. Bardzo przemyślany film.

ocenił(a) film na 10
Halvard

A ja z radością wyładowałbym swoją złość za odpowiedzialnych nieprzyznania Paulowi Dano nominacji do Oscara i Złotego Globu w kategorii drugoplanowej roli męskiej :P Tak popisowa rola i nic.. Wstyd!

ocenił(a) film na 10
MF13

Hmm.. Chociaż BAFTA się spisała ;)

użytkownik usunięty
Halvard

To fakt. Pozytywnie byłam zaskoczona. Długo się zbierałam, bo film długi, tymczasem oglądając na komputerze jak po raz pierwszy zerknęłam do góry na czas, to było już dobrze po dwóch godzinach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones