PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=239166}

Aż poleje się krew

There Will Be Blood
7,7 90 811
ocen
7,7 10 1 90811
8,7 42
oceny krytyków
Aż poleje się krew
powrót do forum filmu Aż poleje się krew

Pięknym podsumowaniem wszystkich mniejszych lub większych "kościółkowych' kapitalistów jest
stwierdzenie : Jestem fałszywym prorokiem ...... a Bóg to przesąd ..(..) Bóg mnie nie ostrzegł o
krachu na giełdzie. ps. Tak swoją drogą pięknie to uknułeś Panie Danielu :)

ocenił(a) film na 8
karolwyzykowski

Tak no niestety kościoły objawienia chrystusowego w stanach nie mają za wiele z nauczaniami pisma świętego, połowa kazań to wymysły "proroków" następne 15% to gadka o odkupieniu grzechów i może w całym godzinnym kazaniu znajdziesz max 2 cytaty z biblii, polecam sprawdzić jak one wyglądają na youtube chociażby (a pomyśleć, że w tamtych latach była to czysta samowolka).

Już myślałem, że zaraz znajdzie się masa chrześcijan którzy będą pisać jak zły jest ten film bo przedstawia wierzących w złym świetle, ale widzę, że mają nieco oleju w głowie i wiedzą, że są to sekciarskie ugrupowania promujące właśnie fałszywych proroków.

Sergij

Ale o co chodzi? Przecież KK to tez sekta, tylko większa, starsza i bardziej potężna

ocenił(a) film na 10
skyfighter

Korzystająca w dodatku z asasynów albinosów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones