PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498701}
6,7 490
ocen
6,7 10 1 490
A Warrior's Heart
powrót do forum filmu A Warrior's Heart

nie wiem nawet od czego zacząc...fabuła - prosta, żadnych nowości, wręcz banalna, wątek
problem ojciec-syn - straszny, wątek miłosny - nie wiedziałam czy śmiac sie czy płakac; gra
aktorska - ręce opadają, nie ma tu ani jednego aktora który wprowadziłby jakiekolwiek życie
do tego filmy, DREWNO straszne; teksty albo górnolotne albo tak denne że zbiera się
człowiekowi na wymioty. Jedyne punkty można tu dac za wyrzeźbione ciało aktora, za
piosenke w trailerze i za to że dla zabicia czasu udało mi sie to obejrzec do konca. Jednym
słowem film jest "drewniany"

agawatras

doookładnie

ocenił(a) film na 6
agawatras

ale jest lacrosse! ;);)

Karinn

Lacrosse czyli sport dla wyżelowanych ciot i bogatych synków amerykańskich biznesmenów.

marcin2212

dla ciot? Kolego jeśli jesteś z jakiegoś większego miasta to zapewne grają już u ciebie w laxa. Przejdź się na trening dostań łomot i wypowiedz się jeszcze raz. Ciotko poryczałbyś się po paru minutach ostrej gry.

agawatras

Nawet wyrzeźbione ciało aktora nie pomaga temu filmowi. Słabe to, jak piwo bezalkoholowe.

ocenił(a) film na 2
agawatras

Zgadam się z Tobą całkowicie, już po 20 minutach patrzyłam kiedy się skończy. Niestety film tylko dla ekstremalnych fanek zmierzchu, bo grają tam właśnie głównych bohaterów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones