PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=352421}

Abecadło mordercy

The Alphabet Killer
5,6 4 399
ocen
5,6 10 1 4399
Abecadło mordercy
powrót do forum filmu Abecadło mordercy

Strasznie mruga oczami, dlatego zawsze jak oglądam trupy na szklanych ekranach, nie patrzę na powieki, ani klatkę piersiową, żeby nie psuć sobie kina.
Ciekawy jestem, kto jeszcze ma takie zboczenie ;)

ocenił(a) film na 5
markac

To nie jest ''zboczenie''. To spostrzegawczość :)

markac

No fakt - powinni dla Ciebie poumierać coby Ci nie psuć wrażeń.

użytkownik usunięty
markac

Trzeba być po prostu wybitnym aktorem, żeby nie potrafić przez kilka sekund zagrać trupa :)

Otóż nie. Od tego jest technika, choćby głupia stopklatka. Przecież trupy lezą na nieruchomym tle (przeważnie ziemi).
To nie czasy VHS, gdzie po naciśnięciu Pause obraz drżał :-)

ocenił(a) film na 3
markac

Ja właśnie PATRZĘ na klatkę i na oczy :) Faktycznie wiele razy widać że aktor oddycha, albo gdy jest niby umarły z otwartymi oczami - nagle mrugnie.

markac

Ja mam odwrotne „zboczenie”, zawsze się przyglądam i jak uda mi się dostrzec jakis ruch to się cieszę xD a filmu mi nie psuje, bo zawsze gdzieś z tylu głowy mam, że ci ludzie to jednak aktorzy, a nie mordercy czy ofiary :) ale za to jak jeżdzę samochodem i widzę w oddali coś, co przypomina rozjechane zwierze, to albo patrze w inny punkt, albo przymykam na maksa oczy, wmawiając sobie, ze to jakis papier czy torba. Wiec chyba jednak Ty masz lepiej, a na pewno bezpieczniej. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones