PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=352421}

Abecadło mordercy

The Alphabet Killer
5,6 4 399
ocen
5,6 10 1 4399
Abecadło mordercy
powrót do forum filmu Abecadło mordercy

Nie da się pominąć beznadziejnej gry Elizy Dushku. W tym filmie jest naprawdę tragiczna. Sceny, gdy jest 'przerażona' to śmiech na sali.

Film byłby dobry gdyby z niego zrobić thriller skupiający się na mordercy. Można było spokojnie darować pojawiające się duchy, bo one same w sobie kompletnie nic nie wnoszą.

Szkoda, zapowiadał się nieźle, ale wykonanie skiepszczono.

Obejrzeć można, ale rewelacji nie ma.

ocenił(a) film na 2
_illusion_

Dałam radę pierwszym 20 minutom. Gra Elizy przeraziła mnie bardziej niż fabuła w związku z czym wyłączyłam.

ocenił(a) film na 2
_illusion_

Dałem 3, żeby nie było że jestem uprzedzony.

Eliza Dushku pokazała w tym filmie mistrzostwo miernoty aktorskiej. Jest to
film głownie o tym, jak nie grać!!!

ocenił(a) film na 6
_illusion_

Dokładnie, fabuła ciekawa, ale wykonanie takie sobie... A duchy zamiast coś wnieść to tylko odejmują filmowi.
Do obejrzenia, lecz tylko na raz.

ocenił(a) film na 5
_illusion_

Zgadza się. Jej gra pozostawia wiele do życzenia. Zresztą kiedyś coś wspomniałem na ten temat, a także na temat całego filmu.

http://www.filmweb.pl/film/Abecad%C5%82o+mordercy-2008-352421/discussion/Rozmowy +z+duchami,1918533

pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
_illusion_

Zgadzam się. Duchy zniszczyły klimat filmu, zmieniły dobrze zapowiadający się thriller w groteskę.
Miałem nadzieję, że będzie to film budujący napięcie jak Zodiak. Niestety zawiodłem się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones