PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35342}

Abisynia

Abissinia
4,5 12
ocen
4,5 10 1 12
Abisynia
powrót do forum filmu Abisynia

no niezle tego filmu bym sie niespodziewał naprawde jest do kitu

użytkownik usunięty
superoset

Osecior dzielny widz
jakiś ty dzielny tak oglądac tylko filmy na literę A, to mania jakaś? nie dziwie sie ze nie masz wiele do powiedzenia, poza tymz ze sie dziwisz ze te filmu są na webie, a nie dziwisz sie swojej naiwnosci. zal mi Ciebie bracie bo nie lubie jak ktoś sie męczy na darmo. jak już chcesz tak klikac i robić szum, to zamiast pisać te bzdurki wpisz kilka znaków bez ładu syntaktycznego, któś pomysli ze to protest albo co a punkty bedą Ci elciec jak chcesz. nie da Ci to wiele bo jak mówiłem za 2 -3 dnii starszy wyjadacze odstawią Cie na kilkaset punktów. Jeszcześ nie wpadł na to jak sie tu matematykę stuka? no pomysl, na pewno wpadniesz i dołączysz do grona . nie chce mi sie pisać do Ciebie przy kazdym psuju jaki wstawiasz w te nieszczęsne strony, wiec zeby miec pewnośc ze do ciebie to info dotarło wkleje Ci na stronę. a napisz jeszce w dwu wypadkach, jak wpadniesz na to jak sie to robi albo jak już Cie odstawia. w obu pzrypadkach z gratulacjami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones