PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1042}

Absolwent

The Graduate
7,9 83 010
ocen
7,9 10 1 83010
8,3 40
ocen krytyków
Absolwent
powrót do forum filmu Absolwent

Pani Robinson

ocenił(a) film na 8

Ciekawi mnie jedna rzecz. Jaki był faktyczny powód ze Pani Robinson nie chciała by Benjamnin spotykał się z jej córką ??
Czyżby nie chciała '' konkurować'' z swoja córką??

Może ten romans z tym chłopakiem nie był tylko typowo fizyczny ?, może Benjamin tez ja poniekąd fascynował dużo bardziej ??

kinomaniak84

To chyba typowa kobieca zazdrość... O młodość, pożądanie i oczywiście zaborczość w stosunku do mężczyzny - zdobyczy.
Nie sądzę, żeby panią Robinson kierowały matczyne uczucia, jak lęk o możliwość zranienia córki czy troska o jej dobro.
Miała świadomość, że Elaine jest w stanie dać Benowi więcej niż ona, coś więcej niż seks - zaangażowanie i miłość..
Choć nachodzi mnie też myśl, czy nie był to zwykły przejaw złośliwości w stosunku do faceta, który się nią "znudził".

ocenił(a) film na 8
madz20

Właśnie, bo ja myślę jednak ze to ni e była zwykła ''złośliwość'' , jej mina gdy Benjamin przyjechał po córkę do ich domu na pierwsza randkę wydaje się mówić wszystko. Być może zaczynała czuć potem coś więcej do Benjamina, ale potem przerodziło się to w nienawiść do niego.

ocenił(a) film na 9
kinomaniak84

Od miłości tylko krok do nienawiści.

ocenił(a) film na 9
kinomaniak84

Od miłości tylko krok do nienawiści.

ocenił(a) film na 7
madz20

głupstwa piszesz :)

ocenił(a) film na 7
michalsmm

To było do Madz20 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones