PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3690}

Ace Ventura: Psi detektyw

Ace Ventura: Pet Detective
6,3 307 010
ocen
6,3 10 1 307010
4,9 17
ocen krytyków
Ace Ventura: Psi detektyw
powrót do forum filmu Ace Ventura: Psi detektyw

Robienie z siebie debila dla uciechy innych jakoś do mnie nie przemawia.

ocenił(a) film na 6
mizak81

Jaki jest sens wystawiania przez siebie ocen filmom o znienawidzonym gatunku? Nie lubię musicali - nie chodzę i nie daję każdemu z filmów oceny "1".

ocenił(a) film na 1
Vedkonner

Taki sens, że je oglądam niestety (często z niewłasnego wyboru). Nie mam znienawidzonego gatunku, gdyż w każdym są jakieś perełki.

Vedkonner

lubie komedie, ale nie lubie Jima i co mi zrobisz?

ocenił(a) film na 6
El_Draque

Bezsensowny i głupi humor jest wyodrębnionym od normalnego. O gustach się nie dyskutuje.

Vedkonner

Skoro o gustach sie nie dyskutuje to po co wstawiasz komentarz typu:
"Jaki jest sens wystawiania przez siebie ocen filmom o znienawidzonym gatunku? Nie lubię musicali - nie chodzę i nie daję każdemu z filmów oceny "1"."
To jest wycieczka personalna i ocena jego gustu.

El_Draque

Dam Ci radę, nie oglądaj z nim filmów. W ten sposób oszczędzisz sobie i czasu i nerwów, czy czegokolwiek co wywołuje u Ciebie widok, gra aktorska czy wygląd Jima.

Demolka25

OOO! wujek dobra rada! nawet Jim mial ze 2 dobre filmy, wiec po co szufladkowac?
Jak zacznie robic cos lepszego - ja zaczne go wyzej oceniac, proste.

ocenił(a) film na 1
Demolka25

Jestem bardzo wesołym człowiekiem z bardzo dużym poczuciem humoru, ale jak widzę scenę w której facet pokazuje dupę a potem udaje, że nią gada to mnie dosłownie szlag trafia.

ocenił(a) film na 10
mizak81

Karol Strasburger też myśli że ma duże poczucie humoru.

Dla mnie to ty jesteś burak a nie bardzo wesoły człowiek

ocenił(a) film na 1
sepultura_fan

Burak to właśnie teraz wyszedł z ciebie.

ocenił(a) film na 10
mizak81

Nie nie kolego ty jesteś burak.
"ale jak widzę scenę w której facet pokazuje dupę a potem udaje, że nią gada to mnie dosłownie szlag trafia"
już zapomniałeś co napisałeś.

ocenił(a) film na 6
sepultura_fan

No może i ta scena jest jedną z niewielu takich powiedzmy ''na siłę'', ale ogólnie niezła rozwałka z Carreyem :) Najbardziej rozbraja jednak scena z kulką w zębach.

ocenił(a) film na 1
sepultura_fan

Przecież to jest żenujące a nie śmieszne panie Buraku.

ocenił(a) film na 10
mizak81

właśnie że to jest śmieszne.A żenujące to jest to
http://www.youtube.com/watch?v=Qx-5E5ocG_4

ocenił(a) film na 1
sepultura_fan

I Ace i Strasburger są żenujący.

ocenił(a) film na 10
mizak81

i twój komentarz też

ocenił(a) film na 1
sepultura_fan

Na poziom twoich komentarzy za to nie można narzekać bo nie dość że śmieszne to jeszcze i żenujące.

ocenił(a) film na 10
mizak81

ale z ciebie cienias.

zastanawiam sie kiedy przestaniesz mi odpisywac

ocenił(a) film na 1
sepultura_fan

A ja zastanawiam się buraczki kiedy ty mnie.

ocenił(a) film na 10
mizak81

ja tak mogę do usranej śmierci

ocenił(a) film na 1
sepultura_fan

mnie też się jeszcze nie znudziło

ocenił(a) film na 10
mizak81

Hańbisz piszczałkę.Ty zaburaczony cienki bolku

ocenił(a) film na 1
sepultura_fan

O ziemniaczek spleśniały wie kto to Piszczałka, jestem pod wrażeniem.

ocenił(a) film na 10
mizak81

Nasza wymiana zdań zaczyna powoli być bardzo dziwna :)

ocenił(a) film na 1
sepultura_fan

Może i dziwna ale zabawna i ciekawa.

ocenił(a) film na 10
mizak81

A co szanowny kolega bez poczucia humoru sądzi o najlepszej amerykańskiej komedii w historii
http://www.filmweb.pl/Glupi.Glupszy

ocenił(a) film na 1
sepultura_fan

Z tego co pamiętam to oceniłem na 7. Trochę przesadzali aczkolwiek nie tak jak w "Ace Venturze"

ocenił(a) film na 8
El_Draque

To po jaką cholerę oglądasz filmy z Jego udziałem?? Następny logicznie myślący i postępujący. Nawet najprostszych zależności nie widzicie.

uwieziona

jak to po co? bo lubie filmy. pisalem wczesniej ze nawet on mial jeden czy dwa dobre filmy...
zreszta z kim ja tu dyskutuje, skoro irytuje cie moj komentarz - to po jaka cholere go czytasz?

zrozumialas cos?

ocenił(a) film na 8
El_Draque

NAWET nie zrozumiałeś pytania, ale NAWET mnie to nie dziwi. Masz rację, nie rozumiem takich jak ty.

uwieziona

lopatologicznie i po twojemu: po jaka cholere odpisujesz na cos czego nie rozumiesz? nastepna postepujaca i myslaca logicznie...

ocenił(a) film na 8
El_Draque

Łopatologiczność dostosowana do odbiorcy. Masz rację, nie rozumiem bo nie potrafię zejść aż tak nisko.

ocenił(a) film na 1
uwieziona

Ubliżanie komuś, komu nie podoba się chamski i głupi humor i obrażanie jego inteligencji ponieważ nie lubi prymitywności w filmach jest doprawdy żenujące.

ocenił(a) film na 8
mizak81

Przeczytaj jeszcze raz a potem komentuj, bo najwyraźniej nie zrozumiałeś, jaki jest powód owego ubliżania. Żenujące jest kiedy ktoś komentuje coś, czego nie rozumie tylko po to, żeby się na kimś wyżyć.

ocenił(a) film na 1
uwieziona

Ja też nie rozumiem jak można się śmiać z tak żenująco na niskim poziomie filmu.

ocenił(a) film na 8
mizak81

To się nazywa zdrowy dystans czyli coś, o czym nie masz bladego pojęcia.

ocenił(a) film na 1
uwieziona

"Z czego się śmiejecie? Z siebie samych się śmiejecie!"

mizak81

Dla mnie też...

ocenił(a) film na 2
AntyTroll

Co dla Ciebie też?

astat_2

Nie dla mnie taki humor Robienie z siebie debila dla uciechy innych jakoś do mnie nie przemawia.

ocenił(a) film na 1
AntyTroll

Myślałem, że jestem sam. Każdy film nawet komedia, powinna mieć jakiś poziom. Ludzie, niech producenci się natrudzą by was rozśmieszyć, a nie pierwsza lepsza komedia w której występują same żarty natury fizjologicznej i robienie z siebie idioty (Carrey)
Niech żyje inteligentny humor! Niech żyje Czarna Żmija!

west88

O tak ! Czarna Żmija była dobra, filmy Bareji też niezłe, współczesne komedie polskie nijak się do nich mają.

użytkownik usunięty
mizak81

to klasyk, nie pier***ol.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones