PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375172}

Ace Ventura Junior

Ace Ventura: Pet Detective Jr.
4,1 2 365
ocen
4,1 10 1 2365
Ace Ventura Junior
powrót do forum filmu Ace Ventura Junior

Zastanawiam się nad jednym (ja nie bedę oceniał tego filmu bo nie oglądałem ;) dlaczego ten film ma ocenę 4/10 skoro baza komentarzy jest przepełniona krytyką, niecenzuralnymi słowami oraz ogólnego zażenowania.
Skoro jednak jest t tyle swojskich wypowiedzi to ten film chyba ma notę zawyżoną;)

ocenił(a) film na 4
Battle

bo gnioty dzielą się na te które da się oglądać 3-4gwiazdki i na te których przetrawić już nie możesz czyli 1-2 gwiazdki... co w ogólnym rozrachunku może dać jednak pozytywną ocenę, co nie zmienia faktu że film nie dorównuje poprzednim ace...
Nie zapominajmy że frustrat który pisze na forum może być w wyjątkiem na 3- lub 4 innych którym film się podobał

Jak dla mnie film dobry do niedzielnego obiadu, czy innej czynności nie wymagającej sporej uwagi, dam film da się oglądać, choć humor płytki nie jest jakiś bardzo idiotyczny ( no to kwestia dyskusyjna), 4/10 można mu dać a to dlatego że obejrzałem cały i nawet raz się zaśmiałem, jednak nie polecam jeśli w tv leci coś lepszego, lepiej wybrać się na spacer.

ocenił(a) film na 1
Battle

to jest poprostu straszne jest wiele filmów animowanych i np familijnych gdzie filmy są również dla młodszych dzieciaków ale przy tym gniocie idzie sie cofnąć w rozwoju też nie rozumiem tej wyższej oceny na fb

ocenił(a) film na 1
Battle

...a nie pomyślałeś, że ludzie wypisują coś innego, a oceniają inaczej? Jeden napisze, że dno, to reszta się pod tą opinię 'podpina'.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones