PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774077}
5,8 17 755
ocen
5,8 10 1 17755
3,6 12
ocen krytyków
Ach śpij kochanie
powrót do forum filmu Ach śpij kochanie

Spytacie: dlaczego?
Ja wam powiem: bo nie będzie szyca, karolaka i adamczyka...
Teraz pewnie mi jakis wielbiciel tych trzech powie, że to nie prawada, bo to właśnie oni są oznaką jakości polskiego filmu, tak jak Uwe BoLL na zachodzie

Dominika_Mucha_fw

A kto umarł, ten nie żyje.

Shadow_dawnego_ggggggg

Chyra, Linda, Jakubik… Można bezpiecznie iść do kina, fajnie że powstało coś na przeciwwagę „Botoksu”

Shadow_dawnego_ggggggg

Szyc, Karolak i Adamczyk są oznaką jakości polskiego filmu.

MusztardaSaperska

Co dla jednego jest oznaką szajstwa (m. in. dla mnie), dla innych jest oznaką jakości polskiego filmu (m. in. dla ciebie). To fakt: o gustach się nie dyskutuje. A jednak ja zacząłem dyskutować i ciągle ktoś mnie atakuje.

MusztardaSaperska

A niech to!!!!! Wyśmiewałem szyca, a ten być może zagra w filmie Tarantuli obok Kruza, Pitta, Di Caprio i Pacino.

Shadow_dawnego_ggggggg

Podpisuje się pod tym rękoma i nogami. Dziewczyna chce wyciągnąć mnie na listy do M 3, ale jak zobaczyłem że wcisnęli tam Szyca to powiedziałem żeby zapomniała.

ocenił(a) film na 6
mrozixxx

W Listach do M gra też Karolak ;)

negrita84

Ja też tak pomyślałem: przecież karolak też jest w ,,Listach do M."
Już to sobie wyobrażam: w ,,Listach do M." do obsady dołączy adamczyk.

Shadow_dawnego_ggggggg

Ooooo przepraszam. Chciałem powiedzieć: >>Już to sobie wyobrażam: w ,,Listach do M. 4" do obsady dołączy adamczyk<<.

ocenił(a) film na 6
Shadow_dawnego_ggggggg

Ale Adamczyk też już gra i to od 1 serii... Ale w 4 części na pewno będzie grała Warnke

negrita84

A no, rzeczywiście, teraz sobie przypominam. W tylu filmach się pojawia, że już zapominam że adamczyk gra w takim, a takim filmie. Ulatuje mi to z głowy.

negrita84

A niech to!!!!! Wyśmiewałem szyca, a ten być może zagra w filmie Tarantuli obok Kruza, Pitta, Di Caprio i Pacino.

negrita84

i Adamczyk:'D

negrita84

Karolaka nie znam z innych filmów, albo nie pamiętam, więc identyfikuję go z Listami do M, nie przeszkadza mi on tam, Papieża też mi nie przeszkadza, ale Szyc i to już przesada.

ocenił(a) film na 6
Shadow_dawnego_ggggggg

Za to gra Katarzyna Warnke. Tak jak kiedyś Szyc i Karolak, tak teraz ona wyskakuje z każdej lodówki... Ani ładna, ani utalentowana, a wciskana wszędzie na siłę.

negrita84

Człowiek się już boi deskę od sedesu otworzyć, bo z niego wynurzy się głowa Warnke.

Shadow_dawnego_ggggggg

BDB napisane.
Dla samej obsady warto zobaczyć :>

ocenił(a) film na 5
Shadow_dawnego_ggggggg

Tani gniot. Zgrany Linda ,na którego już trudno patrzeć ,te same gesty, mimika i kretyński ¨smieszek. Bodo już zawsze pozostanie Bodem ,ten serial zaszufladkował gościa na lata...miałam wrażenie ,że to Bodo prowadzi śledztwo. Tak samo Grabowski jako Kiepski przeniósł sie na chwile z blokowiska do przedwojennej wa-wy. Jeno Jakubik dobry jak zawsze . Chyra zrobiony na Lectera fakt. Bardzo dobry aktor ,ale prywatnie to porąbaniec ,co w nim widziała Cielecka . No i ta nowa aktorka jako żona Mazurkiwicza w filmie (Warnke ?)- rewelacyjna i piękna. Dżwięk koszmarny jak zawsze w polskiej produkcji. Właściwie to stracone 1.5h.

ocenił(a) film na 3
jagode

Trochę się wstydzę, ale jednak spytam: skąd znasz moje myśli?

ocenił(a) film na 6
Shadow_dawnego_ggggggg

Nie zapytamy bo nie ma kogo jak widać po ograniczonych wypowiedziach.

Shadow_dawnego_ggggggg

LUDZIE, CZY WIECIE? JESTEM W INTERNECIE!!!!!!!!!!!!!!
Uwieczniono mnie na drzewie genealogicznym Marty K. Jestem taki dumny. Przez to piszą o mnie na pierwszych stronach gazet.
Powinienem to napisać pod Martą K., ale jest włączona blokada.
https://drive.google.com/open?id=18gqX9Nz9Xuy8CqLGQuucdoV45f...

Shadow_dawnego_ggggggg

O, PRZEPRASZAM, TO TO:
https://drive.google.com/file/d/18gqX9Nz9Xuy8CqLGQuucdoV45ff5Hlqh/view

Shadow_dawnego_ggggggg

Już skończyłeś? To spuść wodę

ocenił(a) film na 7
Shadow_dawnego_ggggggg

Film jest świetny. Nie wiem skąd tak niska ocena. To jest film z gatunku NOIR, tu nie chodzi o fajerwerki tylko o atmosferę a to się udało doskonale. Tymbardziej że film jest niskobudżetowy, moim zdaniem wyciśnięto z niego ile się dało jak na taki budżet. Genialna oprawa muzyczna, świetnie oddany klimat Polski lat 50'tych. No i oczywiście genialny Chyra. Szczerze polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones